Dot.: UTRATA DOSTĘPU DO LIGI WEEKENDOWEJ WSKUTEK ROZŁĄCZENIA

autor: mielus899
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

UTRATA DOSTĘPU DO LIGI WEEKENDOWEJ WSKUTEK ROZŁĄCZENIA

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam serdecznie, jaj mam pytanie dotyczące "UTRATA DOSTĘPU DO LIGI WEEKENDOWEJ WSKUTEK ROZŁĄCZENIA" na jakiej podstawie można dostać "darmowy dostęp" do ligi FUT ? Pytam, ponieważ podczas mam kilka spraw założone o utratę połączenie podczas eliminacji oraz podczas samego FUT champions i chciałem sprawdzić czy dostanę darmowy dostęp do FUT i mnie się nie należało, a wielu moich znajomych dostało dostęp oraz mam forum na którym piszą, że poprzez miesięczną nieobecność na meczach fify online również takowy dostęp dostali. Dlatego pytam na jakiej podstawie można dostać "darmowy dostęp" ?? 



Wiadomość 1 z 3 (196 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: UTRATA DOSTĘPU DO LIGI WEEKENDOWEJ WSKUTEK ROZŁĄCZENIA

★★ Novice

Proszę o Pracowników EA o odpowiedź albo tutaj albo w wiadomościach prywatnych które wysłałem. 

Wiadomość 2 z 3 (181 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: UTRATA DOSTĘPU DO LIGI WEEKENDOWEJ WSKUTEK ROZŁĄCZENIA

Community Manager

Hej @mielus899

 

Odpowiedź znajdziesz tutaj:

 

http://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/dostep-do-ligi-weekendowej-wskutek-rozlaczenia/m-p/6026...

 

Bardzo proszę, żebyś nie duplikował postów, jako że w ten sposób naruszasz regulamin forum. 

Wiadomość 3 z 3 (172 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA