Dot.: TROLING W GRZE

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

TROLING W GRZE

★ Apprentice

od jakiegoś juz dłuższego czasu zauważyłem wysyp troli (rosyjsko języcznych) Wink są bardzo uciążliwi nie graja a tylko nabijają sobie pkt np wsparciem rzucając sobie amunicje na końcu mapy, przejmują behemoty niszcząc je poza strefa lub ułatwiając swojemu teamowi  z przeciwnej strony zniszczenie ich oczywiscie raportowanie nie za bardzo coś daje .

Z związku z tym mam taka propozycje do EA fajnie by było wprowadzić opcje kick poprzez glosowanie na każdej grze .... problem narasta wiec fajnie by go było rozwiązać zanim stanie sie "epidemia" a tym samym odstraszy uczciwych graczy co oczywiscie spowoduje obniżeniem grywalności Wink 

Wiadomość 1 z 6 (592 wyświetleń)

Dot.: TROLING W GRZE

[ Edytowane ]

Opcja kick moim zdaniem jak i 90% graczy odpada bo dopiero zrobił by się syf. Znając realia ludzie kickowali by osoby robiące dobre staty albo (niby cheaterów)

 

Gram wraz z ekipą od zamkniętej bety i dziwnym trafem może 2 razy spotkaliśmy trolli albo cheaterów. Co mnie bardziej wpienia to medycy co nie reanimują czego bym oczekiwał to "busta" do pkt na klasie medyka ludzie chętniej sięgali by po ta klasę jak to miało miejsce w BF3 i BF4

Wiadomość 2 z 6 (582 wyświetleń)

Dot.: TROLING W GRZE

O właśnie jak wyżej napisane. Myślę że dodanie takiej opcji nie wnioslo by dużo dobrego do zrogrywki :/
Wiadomość 3 z 6 (578 wyświetleń)

Dot.: TROLING W GRZE

★ Guide

Zgadzam się - wprowadzenie możliwości wyrzucania sprowadziłoby się do kickowania dobrych graczy i stałoby się kolejnym narzędziem dla troli.

Wiadomość 4 z 6 (566 wyświetleń)

Dot.: TROLING W GRZE

[ Edytowane ]
★ Apprentice

nie do końca bo jak by system kikowal tylko przy 99% i tylko wtedy jeli na serwerze jest 64 to 63 musiało by kliknąć ...co do samego faktu to scren wyraźnie pokazuje tych trolli 

Wiadomość 5 z 6 (554 wyświetleń)

Dot.: TROLING W GRZE

Nie ma opcji że 63/64 by zaglosowalo na tak.
Wiadomość 6 z 6 (547 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem