Star Wars: Battlefront alpha - Aplikacja

autor: kodi0807
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Star Wars: Battlefront alpha - Aplikacja

★★★ Newbie

Alpha Testy Gry

Czy istnieje możliwość zapisania się do testów Alpha Testów gry? Jeżeli tak chciałbym aplikować jako doświadczony paruletni programista (Java/C#/C++/Python) oraz doświadczony map designer (Unreal Engine, Hammer, GTKRadiant). Z racji, iż gra się jest nastawiona na pozytywne zaskoczenie nowych klientów jako następca Star Wars : Battlefront 2015 chciałbym aplikować swoją osobę do wzięcia udziału w testach alpha gry. Posiadam doświadczenie w alpha testach gier takich jak Battlefield,For honor, Rainbow Six: Siege, Friday the 13th i tym podobnych. Jeżeli istniałaby możliwość udziału w testach alpha, gry jestem w stanie zaoferować czynne poszukiwanie za istniejącymi błędami wraz z dokumentacją i próbami ich odtworzenia w celu naprawy oraz znajdowania np.  popularnych dla wielu gier nakładających sie 'Brushy' z teksturami na mapach powodujące przemienne migotanie tekstur.


Pozdrawiam,
Wiadomość 1 z 2 (256 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Star Wars: Battlefront alpha - Aplikacja

Community Manager (retired)

Cześć @kodi0807

 

Wow, mogę jedynie pozazdrościć tak bogatego doświadczenia w testowaniu gier oraz znajomości języków programowania Standard smile

 

Obawiam się jednak, że nie ma możliwości zapisania się do zamkniętej alphy gry Star Wars Battlefront II Frown

 

Grupa wybranych szczęśliwców już otrzymała swoje klucze aktywacyjne i pomaga w testowaniu najnowszej odsłony SWB. Reszta graczy będzie musiała zaczekać na otwarte beta testy - pamiętaj jednak, że przy złożeniu zamówienia przedpremierowego otrzymasz również wcześniejszy dostęp do wspomnianej bety.

 

Po więcej informacji odsyłam do tego wpisu oraz oficjalnego forum Star Wars Battlefront.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (236 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem