Stany gry z Trial w pełnej wersji

autor: CryKillerPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Stany gry z Trial w pełnej wersji

★★★ Newbie

Witam

 

Czy jeżeli zacznę grę na 10-cio godzinnym trialu w EA Access to będę mógł te grę kontynuować w pełnej wersji gry? Grę kupuję w pudełku nie cyfrowo

 

Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 6 (281 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Stany gry z Trial w pełnej wersji

Community Manager (retired)

Cześć @CryKillerPL

 

Cały postęp, który zdobędziesz w trialu, zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry - bez względu na to czy zdecydujesz się na jej zakup w wersji pudełkowej, czy poprzez Origin. Takie informacje są bezpiecznie przechowywane na naszych serwerach, więc jeśli dodasz grę do konta, na którym grałeś również w wersję próbną, wszystko powinno być w porządku Wink

 

A tak swoją drogą... Masz już pomysł jaką klasą postaci zagrasz? Żołnierz? Biotyk? Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (306 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Stany gry z Trial w pełnej wersji

Community Manager (retired)

Cześć @CryKillerPL

 

Cały postęp, który zdobędziesz w trialu, zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry - bez względu na to czy zdecydujesz się na jej zakup w wersji pudełkowej, czy poprzez Origin. Takie informacje są bezpiecznie przechowywane na naszych serwerach, więc jeśli dodasz grę do konta, na którym grałeś również w wersję próbną, wszystko powinno być w porządku Wink

 

A tak swoją drogą... Masz już pomysł jaką klasą postaci zagrasz? Żołnierz? Biotyk? Standard smile

Wiadomość 2 z 6 (307 wyświetleń)

Dot.: Stany gry z Trial w pełnej wersji

★★★ Newbie

Zdecydowanie ŻOŁNIERZ. Od pierwszego ME gram w ten sposób i teraz nic się nie zmieni. 

Od dawna, na żadną inną grę się tak nie napalałem. Mam nadzieję, że Bioware stanie na wysokości zadania.

Wiadomość 3 z 6 (265 wyświetleń)

Dot.: Stany gry z Trial w pełnej wersji

★★★★★ Apprentice

taa również myślę że żołnierz jako główna specjalizacja pozwoli wykorzystać w pełni nowy system walki ale osobiście będę mojego Rydera również mocami inżyniera bo biotyka to tak średnio mi podchodzi (przynajmniej na pierwsze przejście gry) 

Wiadomość 4 z 6 (245 wyświetleń)

Dot.: Stany gry z Trial w pełnej wersji

Community Manager (retired)

@Pawlo304 @CryKillerPL

 

W Andromedzie może być większe pole do popisu, jeśli chodzi o walkę postaci, dzięki specjalnym profilom, które będzie można zmieniać w każdej chwili Large smile

 

Muszę przyznać, że ja sama zwykle skłaniałam się ku biotyce (Szarża + Nova + Shotgun = kaboom), ale teraz chętnie wypróbuję technikę walki żołnierza albo inżyniera Wink

Wiadomość 5 z 6 (230 wyświetleń)

Dot.: Stany gry z Trial w pełnej wersji

★★★★★ Apprentice

no tak można "w locie" zmieniać specjalizacje ale jednak to żołnierz będzie moją główną zwłaszcza że nie ma ograniczeń co do rodzaju broni jaki można nosić więc 4 karabiny szturmowe na różne okazje to może być ciekawe :D

Wiadomość 6 z 6 (220 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem