Spostrzeżenia...

autor: manga1644
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Spostrzeżenia...

[ Edytowane ]
★★ Novice

Właśnie czytałam na forum the sims opinie na temat najnowszego dodatku i stwierdzam że ludziom się w..... narzekają że mało tego tamtego siamtego zamiast cieszyć się z tego co dostali porażka... mi się akcesoria podobają chociaż muszę przyznać że fryzury z lekka dziwne.. ale plus macie za to że wreszcie można odchudzić sima Standard smile mam nadzieję że będziecie się jeszcze bardziej starać i dodacie lepsze akcesoria np. bardziej rozwinientą śmierć <pogrzeb msza> jak w życiu , lepszy ślub , kościół chodzenie do kościoła , sądy , więcej realizmu !! Wink no i więcej trybu tworzenia twarzy więcej fryzur... aha i czy to prawda że można wstawić swoje zdjęcie i simsy mnie zrobią?? jak nie to przydałąby się też taka funkcja że wstawiam zdjęcie swej twarzy albo całej siebie i gra mnie tworzy...

 

[edytowano]

Wiadomość 1 z 2 (262 wyświetleń)

Dot.: Spostrzeżenia...

★★ Novice

Natchnęło mnie to też do pewnego pomysłu. Kinect mógłby tworzyć sima podobnego do Ciebie podobnie jak w Kinect Sports Rivals. Bardzo by to świetnie wyglądało :D

Wiadomość 2 z 2 (153 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem