SERWERY BF 1

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

SERWERY BF 1

[ Edytowane ]

Chciałbym tutaj wnieść parę rzeczy jakie powinny zostać dodane do prywatnych serwerów BF1

 

1. Przenoszenie ludzi z teamu "A" do do teamu "B"

2. Dodanie opcji przy wyborach klas np ilość snajperów, medyków, wsparcia i szturmowca w chwili obecnej można tylko wyłączyć daną klasę a powinna być opcja ograniczenia np (standardowe i 4,6, 10) oczywiście na stronę

3. Hasła na serwery prywatne psuje to opcję organizowania eventów tak jak to ma miejsce u mnie w grupie

4. Z  info.l telefonicznej jaka została mi udzielona że z serwera prywatnego (tj. rankingowego) można zrobić server oficjalny.. nie ma takiej info jak to zrobić(w menu serwera nie ma takiej opcji ustawień)

5.Dostosowywanie (zarządzanie) serwera np z aplikacji companion lub innej apk. ( bo zamiast skupiać się na rozgrywce trzeba escapować grę żeby wejść w opcje administratora i np. "kiknąć" ludzi z serwera a trochę po nickach trzeba się naszukać Standard smile a tak na dodatkowym monitorze można to robić z innego poziomu 

 

reszta pomysłów będzie dodawanaStandard smile

 


EDIT:

1. Możliwość ustawiania trybów rozgrywki na ile osób się chce np TDM jest na 24 dodanie opcji na 40-64 graczy i tak z pozostałymi trybami.

2. Spawn Przejmowanie pojazdów na respie po odliczeniu czasu rozgrywki teraz jest tak że kto ma szybszy PC to przejmuje wszystkie pojazdy zaraz po wczytaniu mapy słabsze komputery wczytuje później i można zapomnieć o przejęciu pojazdu

3. Możliwość sterowania równowagą drużynową

 


 

EDIT:

 1. Bust XP dla medyków większość osób gra tą klasą ale mało kto podnosi w BF3-BF4 mieli dodatkowe exp za podnoszenie 

 


 

EDIT:

1. Wprowadzenie przy wynajętym serwerze opcji podglądu czasu jaki pozostał do wygaśnięcia, ewentualnie z opcją powiadomienia dzień wcześniej o możliwości przedłużenia. 


 EDIT:

Drodzy koledzy i koleżanki bo takowe też mamy w grze Wink jestem za pełnoprawnym wprowadzeniem współdzielenia premium moim zdaniem jest to bardzo dobra opcja która przyciągnie więcej graczy do gry) jak wiemy konkurencja nie śpi, choć jak dla mnie to odgrzewany kotlet, przynajmniej w moim odczuciu. Kiedy robimy jakieś eventy wiele osób pyta jakie mapy będą bo chcą potestować nowe dostępne dla użytkowników premium. 

Wprowadził bym opcję która pozwala grać użytkownikom bez premium z naliczaniem dla nich pkt EXP ale chcąc zachować dalej status premium rozgrywki wprowadził bym że bronie które są odblokowywane za zadania  są dalej dla przepustek premium. Czekam również na wprowadzenie map społeczności.


  

EDIT: 09.07.17

 

Witam po małej przerwie Standard smile

 

Doszliśmy ostatnio z liczną grupką znajomych, że przydał by się w BF1 tryb jak miało to miejsce w BF3 "Bitwa Pancerna"  map specjalnie nie trzeba przerabiać po prostu wprowadzić większą ilość pojazdów. Tryb oparty na takich samych warunkach jak w BF3

Wiadomość 1 z 14 (1 492 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: SERWERY BF 1

★ Apprentice

Ja to bym chętnie zobaczył psy w roli medycznej czy też zaopatrzenia które mogą działać czasowo na danej powierzchni Wink Jak wiadomo psiaki brały czynny udział w WW I WW II

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 14 (1 575 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: SERWERY BF 1

Community Manager

Hej @SylwesterSpalony

 

Świetne pomysły - czekamy na więcej Standard smile 

 

 

Pamiętaj by od czasu do czasu rzucić okiem na stronę https://www.battlefield.com/news Wink

Wiadomość 2 z 14 (1 475 wyświetleń)

Dot.: SERWERY BF 1

★ Apprentice

Ja to bym chętnie zobaczył psy w roli medycznej czy też zaopatrzenia które mogą działać czasowo na danej powierzchni Wink Jak wiadomo psiaki brały czynny udział w WW I WW II

Wiadomość 3 z 14 (1 576 wyświetleń)

Dot.: SERWERY BF 1

[ Edytowane ]
Community Manager

@TjLavin85

 

Pomysł z psami w roli "supportów" brzmi świetnie i faktycznie miałby przełożenie w historii Standard smile Jak to dokładnie widzisz ? Byłaby to oddzielna klasa, czy na mapie zostałby umieszczony punkt z którego psy wysyłane byłyby jako posiłki pomoc? 

 

@SylwesterSpalony

 

"3. Możliwość sterowania równowagą drużynową "

Brzmi podobnie do:

Przenoszenie ludzi z teamu "A" do do teamu "B"

 

Możesz napisać coś więcej na ten temat?  Standard smile

Wiadomość 4 z 14 (1 455 wyświetleń)

Dot.: SERWERY BF 1

[ Edytowane ]

No nie tak do końca równowaga a przenoszenie to to samo Wink  Ja równowagę (balans) widzę w sposób taki że serwer nie puści więcej graczy do teamu A gdy w teamie B jest graczy mniej tylko ich potasuje na  15/15 przy serwie 40. A mi przy przenoszeniu chodzi o to że ręcznie można przenosić graczy. Mam serwer gdzie razem z ekipą robimy eventy z widzami  i chodzi o to że teraz ciężko poskładać ekipę do teamu A  a widzów do teamu B bo dzieli po równo. A co do propozycji @TjLavin85 opcja fajna ale znając realia to obrońcy praw zwierzaków mogą się niby przyczepić :/ Ja bym to widział w formie jak ma to miejsce na "Linia Frontu" jako dodatkową klasę elitarną  sterowanie "pigeonem" w singlu było więc nie ma problemu z ogarnięciem sterowania psiaka Wink Albo dodatkowe odblokowanie przy 10 klasie medyka do wyboru duża apteczka albo psiak który dajmy na to przez 30 czy tam ileś sekund goni w promieniu 15 metrów od medyka po tym czasie by go wybrać ponownie trzeba odczekać dajmy na to 2 min takie rozwiązanie jest stosowane w grze (jak cos to na PW jak będziesz zainteresowany do sprawdzenia bo nie wiem czy można podawać inne gry) i sprawdza się świetnie.

Wiadomość 5 z 14 (1 451 wyświetleń)

Dot.: SERWERY BF 1

Community Manager

@SylwesterSpalony 

 

Od początku podejrzewałem o co chodzi, ale by mieć pewność poprosiłem żebyś doprecyzował Standard smile 

 

Odnośnie psów w grze to spokojnie możesz podawać tutaj tytuły innych gier, nie jest to zabronione. 

 

Wiadomość 6 z 14 (1 441 wyświetleń)

Dot.: SERWERY BF 1

Czekam jak na razie na nowe usprawnienia serwerów ( zarządzanie)  i na dodanie map społeczności 

Wiadomość 7 z 14 (1 436 wyświetleń)

Dot.: SERWERY BF 1

★ Apprentice

Ja to aż tak kreatywny nie jestem jak kolega  Sylwester  Standard smile Chodziło mi coś tak jak powiedział @SylwesterSpalony jako dodatkowe odblokowanie naprzemiennie zamiast apteczki czy skrzynki wsparcia. 

Wiadomość 8 z 14 (1 426 wyświetleń)

Dot.: SERWERY BF 1

Community Manager

Hej @SylwesterSpalony

 

Chyba znalazłem coś co Cię zainteresuje Standard smile 

 

https://www.battlefield.com/news/update-notes/spring-update

 

  • Server admins can now add other players to a list to give them admin rights to the server.
  • A server can now be set to need lower numbers before pre-round ends (from 20 to 6).
  • We are also adding the ability to use password protected servers.

 

Wiadomość 9 z 14 (1 409 wyświetleń)

Dot.: SERWERY BF 1

[ Edytowane ]

@EA_Kuba Widziałem Wink ale to i tak jeszcze mało z tego co można dodać na dodatek coś zepsuli i nie działa jeszcze hasło na serwery podobno na dniach mają dodać

 

I czy jest jakaś szansa na zakupy W PL wszystkich rzeczy oferowanych przez EA do nieśmiertelników? (cele kolekcjonerskie na koncie) typu  PAD, Cały ten Artbook i inne na przykład nieśmiertelnik dodany dziś "Prost" z kuflem

Wiadomość 10 z 14 (1 401 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem