Dot.: Reset coins za nic

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Reset coins za nic

★★★ Newbie
Witam wystawiłem w nocy 15 zawodników potrzebynych do wyzwań składów za 10k każdy. Były to jedyne moje sprzedarze w tym dniu wchodzę rano na mojego FUT a tu zostaje oskarżony o kupowanie monet a nigdy nie miało to miejsca czy mogół się pojawić błąd w systemie i mogę odzyskać swoje monety? było tam ok 250k
Wiadomość 1 z 2 (186 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Reset coins za nic

Community Manager

Hej @ponczusie

 

Rozumiem, że Twój problem dotyczy gry FIFA, dlatego przeniosłem go z TITANFALL 2 Standard smile 

 

Jeżeli na Twoje konto zostały nałożone jakiekolwiek sankcje to tutaj jest artykuł którego szukasz. 

 

W skrócie: 

 

 

Spoiler

Jeśli uważasz, że Twoje konto EA i/lub nazwa użytkownika (twój ID, online ID PlayStation™Network, tag gracza Xbox LIVE lub nazwa użytkownika w grze) zostały niesłusznie zawieszone lub zablokowane, zawsze możesz skontaktować się z odpowiednim działem pomocy technicznej, aby wyjaśnić szczegóły sprawy.

 

W tym celu należy wysłać wiadomość na adres accountdisputes@ea.com z adresu e-mail powiązanego z zawieszonym lub zablokowanym kontem.

 

Co wpisać w temacie wiadomości?

 

Napisz, czy Twoje konto zostało zawieszone czy zablokowane, a także podaj nazwę gry lub produktu i swoją nazwę użytkownika. Przykładowy temat wiadomości:

  • Zablokowane konto – FIFA 15 – Gracz1234
  • Zawieszone konto – Battlefield 4 – ŻołnierzABC

Co wpisać w treści wiadomości?

 

Podaj następujące informacje:

  • Imię i nazwisko:
  • Nazwa gry / produktu:
  • Nazwa użytkownika: (Nazwa użytkownika to twoje ID, identyfikator internetowy PlayStation™Network, tag gracza Xbox LIVE lub nazwa użytkownika w grze)
  • Adres e-mail powiązany z Kontem EA:
  • Gdzie kupiono grę lub produkt?
  • Doszło do zablokowania czy zawieszenia?
  • Otrzymany komunikat o błędzie lub powiadomienie (jeśli dotyczy):
  • Szczegóły sprawy:
Wiadomość 2 z 2 (181 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA