Betreff: problem z a

autor: EA_Joker
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z aplikacją FIFA 17 (Companion)

[ Edytowane ]
★★ Novice

witam, mam problem z zalogowaniem się do aplikacji FIFA 17 COMPANION na androidzie, cały czas od kilku dni widnieje informacja, że jest jakiś błąd z serwerami: "EA account servers unavailable". Próbowałem kilka razy odinstalować/zainstalować to cały czas jest to samo, połączenie mam dobre, internet działa poprawnie. Co jest nie tak? Kiedy zostanie to naprawione? Niedługo będą daily nagrody za logowania a aplikacja nie działa, więc jak mam z tego korzystać?

Wiadomość 1 z 6 (3 234 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: problem z a

[ Edytowane ]
★★ Novice

I have only problem to log in into app Companion (FIFA17). I can login into game (PC - ORIGIN) and play normal. Only Companion didn't work Frown

/ Thx for video, i turn off my XPeria E4G and turn on and now it's OK! I can log in into Companion Standard smile thx for help

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 6 (4 577 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: problem z a

EA Community Manager

Hello @astabiano,

 

I will answer your post in English for now and move it once the Polish Forums are officially available.

 

So you're trying to log in your Ultimate Team through the Companion App and it gives you that error message.

 

Could you tell me if you're experiencing any issues logging into your FUT through the device you're playing on or the Web App?

 

Please also have a look at this article for further android-specific troubleshooting.

Wiadomość 2 z 6 (3 223 wyświetleń)

Re: problem z a

[ Edytowane ]
★★ Novice

I have only problem to log in into app Companion (FIFA17). I can login into game (PC - ORIGIN) and play normal. Only Companion didn't work Frown

/ Thx for video, i turn off my XPeria E4G and turn on and now it's OK! I can log in into Companion Standard smile thx for help

Wiadomość 3 z 6 (4 578 wyświetleń)

Betreff: problem z a

EA Community Manager

@astabiano

 

No problem at all, thanks for the feedback - have a great day.

Wiadomość 4 z 6 (3 213 wyświetleń)

Re: problem z a

★★★ Newbie
Mam problem z zalogowaniem więc jak się zalogować
Wiadomość 5 z 6 (2 798 wyświetleń)
0 Kudo

Re: problem z a

★★★★★ Newbie

cześć !!! zależy to od wielu aspektów jeżeli chcesz wyjaśnić problem napisz do mnie na priv :D pozdrawiam

 

Wiadomość 6 z 6 (2 675 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA