Dot.: aktualizacja

autor: Dorotapa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z aktualizacją 'simorośli'

★★★ Newbie

Mam taki problem, że nie pomazują mi się ci simowie. Ci Simorośli. To jest jakaś aktualizacja?  Bo w originie pisze że jest jakaś dostępna, ale nie mogę  zaaktualiować...

Wiadomość 1 z 7 (422 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

aktualizacja

★★★ Newbie

Od 2 dni aktualizacja z simoroślami nie chce mi siępobrać. Jest weryfikowanie gry czekam zielony pasek ruszy a on nie chce się ruszyć i po chwili powiadomieni spróbuj ponownie za kilka chwil..... Co mam zrobić żeby się pobrała ?

 

Wiadomość 2 z 7 (417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z aktualizacją 'simorośli'

Community Manager (retired)

Cześć @qlaudigg

 

Zapewne chodzi Ci o Wyzwanie Simoroślinne?

aa.PNG

Uruchomienie wyzwania wymaga najnowszej aktualizacji gry. W przypadku, gdy nie możesz jej pobrać, polecam wyczyszczenie plików tymczasowych na Originie lub przeinstalowanie samej platformy i włączenie trybu bezpiecznego pobierania.

 

W aplikacji Origin wybierz: Origin (w lewym górnym rogu) -> Ustawienia Aplikacji -> Diagnostyka -> Rozwiązywanie problemów -> Pobieranie w trybie bezpiecznym

 

Koniecznie daj znać czy to pomogło Wink

Wiadomość 3 z 7 (404 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: aktualizacja

Community Manager (retired)

Witaj @miszkiel6666

 

Przeniosłam Twój post do tego tematu, gdyż wszystko wskazuje na to że masz podobny problem. Wypróbuj wskazane przeze mnie wcześniej kroki i daj znać czy wszystko działa już jak należy Wink

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 4 z 7 (395 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: aktualizacja

★★★ Newbie

a ja mam taki problem, że po aktualizacji nie działa mi mysz. Wszystko działa płynnie w menu i otoczeniu ale jak wejdę w rozgrywkę to mysz działa "skokowo" z dużym opóźnieniem. I jest tak, że kilka sekund działa dobrze, a potem znowu się zacina. Jak wciskam scroll to też przez chwilę działa a potem robi karuzelę. Nie da się grać. Naprawiałam pliki przez origin, zmniejszałam parametry i nic. mam win10 x64, 8ram, intel pentium 2,4ghz, nvidia geforce gt 720 m

Wiadomość 5 z 7 (391 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: aktualizacja

Community Manager

Hej @Dorotapa

 

Jeśli masz włączony ślad myszy to wyłącz go, to ustawienie może powodować tego typu problemy. Ustawienie to znajdziesz w Panel sterowania - Mysz - Opcje wskaźnika - Pokaż ślad wskaźnika. 

 

Dodatkowo sprawdź czy problem mija jeśli uruchomisz grę w trybie okienkowym Standard smile

Wiadomość 6 z 7 (382 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: aktualizacja

★★★ Newbie

dzięki ale nie pomoglo niestety;/ 

Wiadomość 7 z 7 (370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem