Dot.: Postęp w kodeksach

autor: McPartylivePl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Postęp w kodeksach

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Witam forumowiczów i załogę EA Standard smile jestem zapalonym zbieraczem wszystkich znajdziek i zdobywania osiągnięć w grach  w naszym kochanym BF1 niestety postęp w danym kodeksie nie jest wyświetlany w sposób czytelny,(chodzi o ten śmieszny pasek postępu) czy nie dało by rady zrobić tego na takiej samej zasadzie jak w aplikacji mobilnej? tam jest wszystko ładnie i przejrzyście pokazane widzimy dokładnie czy w danym kodeksie jak  "zabij X graczy z broni Y"  ile nam brakuje do osiągnięcia celu. Nie jest to coś wyjątkowego lecz mnie to osobiście frustruje że muszę za każdym razem sprawdzać na aplikacji ilu dokładnie mi brakuje do osiągnięcia kodeksu. Jest to taki luźny pomysł który mógł by nieco ułatwić życie Standard smile

 

edit: dodatkowo dodam że w nieśmiertelnikach też mógł by być pokazywany postęp w danym awersie/rewersie motywowało by to do zdobywania ich a tak to nawet nie wiadomo ile brakuje Standard smile

Wiadomość 1 z 3 (432 wyświetleń)

Dot.: Postęp w kodeksach

Wydaję mi się, że zamysł DICE przy tworzeniu tego elementu był taki, że nie powinniśmy się na tym skupiać. Wystarczy grać, a kodeksy i nieśmertelniki same wpadną.

Z drugiej strony rozumiem Twoją potrzebę, gdyż sam lubię zbierać i kolekcjonować różności w grach Standard smile

No nic nam nie pozostało jak tylko liczyć na dobrą wolę twórców gry Standard smile

Pozdrawiam i miłej gry!

Wiadomość 2 z 3 (415 wyświetleń)

Dot.: Postęp w kodeksach

★★★★ Guide
Wiadomość 3 z 3 (389 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem