Dot.: Pomocy gdzie kupic normalna wersje cyfrowa

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pomocy gdzie kupic normalna wersje cyfrowa

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Witam, niech no ktoś mnie uratuje przed rakiem i powie gdzie kupic normalną wersje (czyt. cała po angielsku) nie mam napędu dvd zależy mi na tym aby to była wersja cyfrowa. Czy jak kupie na przykład wersje jakąś United States na jakimś G2A to to przejdzie? 

 

Edit: Czy wersja global rozwiąże problem? Coś takiego jak w załacziku

 

[Edit: usunięto załącznik typu "Reklama" -  odsyłam do FAQ forum]

Wiadomość 1 z 6 (451 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Pomocy gdzie kupic normalna wersje cyfrowa

★★★ Pro

@jajniak witaj!

 

Osobiście polecam skorzystać z oferty sklepu Origin gdzie też sam złożyłem swoje zamówienie przedpremierowe otrzymując:

 

  • Pancerz Badacza Głębokiej Przestrzeni
  • Pakiet Doładowań Wieloosobowych
  • Skórka dla Nomada

https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/mass-effect/mass-effect-andromeda/standard-edition

 

 

Posiadając abonament Origin Access otrzymasz 10% zniżkę, dzięki czemu za edycję standardową gry Mass Effect: Andromeda zapłacisz jedyne - 215,91 zł.

 

Koszt miesięcznego abonamentu Origin wynosi: 14,99 zł

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 6 (435 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Pomocy gdzie kupic normalna wersje cyfrowa

★★★★ Novice

Po co proponujesz mu kupić grę na Originie?? Skoro jest regionalizacja i jak jest facet w Polsce to może zapomnieć o wersji angielskiej... a ty mu piszesz po prostu żeby kupił na tej platformie, w tym momencie się to nie opłaca jak jest regionalizacja. 

Rozumiem regulamin czy coś, ale to że chce każdy gracz zagrać w takim języku w jakim mu się podoba nie zależnie od tego gdzie aktualnie się znajduje. 

Niestety nie informujesz @jajniak o tym i to jest smutne...

Ja sam kupiłem grę odwrotnie niż ty @jajniak ja mieszkając za granicą chce kupić grę z Polskimi napisami, niestety "podobno" ich nie będzie bo... regionalizacja...-.- Pomyślałem no spoko... w takim razie trzeba ją zwrócić i "wybiorę się samolotem do polski" aby kupić wersje Polską, tylko nie mogę dodać jej do swojej kolekcji gier na moim originie bo już mam jedną taką gier której oddać nie mogę...

Ogólnie globalne to znaczy że będziesz miał po angielsku @jajniak ;]

Wiadomość 3 z 6 (413 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Pomocy gdzie kupic normalna wersje cyfrowa

★★★ Pro

@ImNoT4Hero zerknij proszę na wpis użytkownika @jajniak , a zobaczysz, że był edytowany. Nie wspominał, że chce zagrać w wersję z angielskimi napisami. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 4 z 6 (399 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Pomocy gdzie kupic normalna wersje cyfrowa

Community Manager (retired)

@jajniak @ImNoT4Hero Witajcie!

 

Wiem, że kwestia regionalizacji produktów zawsze budzi wiele pytań,  dlatego @EA_Ataashi przygotowała bardzo szczegółowy FAQ odnośnie premiery gry Mass Effect Andromeda gdzie umieściła informację o wersjach językowych i ich dostępności w zależności od regionu.

 

Dla osób zainteresowanych posiadaniem innej wersji gry niż sprzedawana w Waszym regionie zapraszam do listy naszych zaufanych sprzedawców. 

 

EUROPA *

 

 

* Lista stron internetowych i firm zewnętrznych podana została wyłącznie w celach informacyjnych. EA nie bierze na siebie odpowiedzialności za wybór i działanie produktów, ani wykorzystanie informacji od sprzedawców i na stronach osób trzecich.

Wiadomość 5 z 6 (383 wyświetleń)

Dot.: Pomocy gdzie kupic normalna wersje cyfrowa

[ Edytowane ]
Community Manager

W związku z pytaniami dotyczącymi regionalizacji oraz wersji językowych gry Mass Effect: Andromeda @EA_Ataashi, zamieściła artykuł wyjaśniający wątpliwości z tym związane. Wszystkie pytania tyczące się tej kwestii prosimy zamieszczać pod poniższym postem:

 

http://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/Dostepne-wersje-jezykowe-w-MEA-regionalizacja/m-p/593742...

Wiadomość 6 z 6 (367 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem