Dot.: Polskie napisy

autor: zvierz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Polskie napisy

★★★★ Novice

Mieszkam w Irlandii, origin mam ustawiony na polski język, gry które kupowałem były zawsze po polsku a tym razem SURPRISE! w Andromedzie brak polskich napisów. Mam nadzieję, że ktoś wyciągnie pliki tekstowe z polskiej wersji i wrzuci do sieci. Brawo EA!

Wiadomość 1 z 6 (1 282 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Polskie napisy

★★ Novice

mam to samo właśnie dzwoniła do mnie pani z EA i żeby mieć polskie napisy gre trzeba kupic na terenie polski a ja mam wersje WorldWide i tam sa ograniczenia właśnie Frown

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (1 543 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Polskie napisy

★★ Novice

mam to samo właśnie dzwoniła do mnie pani z EA i żeby mieć polskie napisy gre trzeba kupic na terenie polski a ja mam wersje WorldWide i tam sa ograniczenia właśnie Frown

Wiadomość 2 z 6 (1 544 wyświetleń)

Dot.: Polskie napisy

★★★★ Novice

Ponieważ nie mam ochoty grać w wersję angielską zażądałem zwrot kasy. Dziękuję!

Wiadomość 3 z 6 (1 236 wyświetleń)

Dot.: Polskie napisy

★ Novice

Zastanawia mnie czy dałoby radę przesłać sobie nawzajem MEA jako prezenty. Mieszkam w Polsce ale rodzime lokalizacje nigdy nie były wysokich lotów więc szukam pełnej wersji anglojęzycznej. Na Amazon patrzę raczej przez palce z powodu opóźnień w ewentualnej dostawie oraz obecnym braku gry na stanie.

BTW - ile u was kosztuje MEA na Originie?

Wiadomość 4 z 6 (1 128 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polskie napisy

★★★★ Apprentice

Obawiam sie ze prezenty tez objete sa regionalizacja czyli nie mozesz sprezentowac np. rosyjskiej (polskiej) wersji gierki do Angli i odwrotnie.

Wiadomość 5 z 6 (1 104 wyświetleń)

Dot.: Polskie napisy

★★★★★ Newbie

Te gry  sims to jest  jedna wielka nerwowka zamiast przyjemnosc .przynajmiej dla mnie ale nie moge przestac grac.


falwik napisali:

Obawiam sie ze prezenty tez objete sa regionalizacja czyli nie mozesz sprezentowac np. rosyjskiej (polskiej) wersji gierki do Angli i odwrotnie.


 

Wiadomość 6 z 6 (859 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem