Dot.: Origin Access ?

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Origin Access ?

★★ Novice

Witam. Czy Mass Effect Andromeda bedzie dostępny w pełnej wersji w Origin Access czy raczej nie ma na to szans ?

Wiadomość 1 z 6 (529 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin Access ?

★★★★★ Apprentice

na pewno nie w tym roku :P

ale myślę że bedzie to zależeć przede wszystkim jaki sukces odniesie Andromeda w czasie tego roku

Wiadomość 2 z 6 (513 wyświetleń)

Dot.: Origin Access ?

Community Manager (retired)

Cześć @XxNervousPie3xX

 

Tak jak już wspomniał @Pawlo304 - gry dostępne w Vault w Origin Access są przez nas dosyć często aktualizowane, jednak zwykle nie trafiają tam najnowsze produkcje. Wiem, że pełna wersja Mass Effect Andromeda byłaby bardzo łakomym kąskiem, jednak czas pokaże czy zostanie dodana do listy gier dostępnych za darmo po aktywacji subskrypcji. Na razie wszyscy użytkownicy Origin oraz EA Access mogą cieszyć się 10h wersją próbną MEA.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 6 (510 wyświetleń)

Dot.: Origin Access ?

★★ Novice

 jak mam kupioną trylogie (Mass effect 1-3) z zupgrade'owałem sobie ME2 I ME3 do "wyższej" wersji to gdy skończy mi się Origin Access to wrócą do tych wersji które kupiłem czy zostaną te zupgrade'owane 

Wiadomość 4 z 6 (501 wyświetleń)

Dot.: Origin Access ?

★★★★★ Apprentice
Wrócą do wersji jaka zakupiłeś
Wiadomość 5 z 6 (485 wyświetleń)

Dot.: Origin Access ?

Community Manager (retired)

@XxNervousPie3xX

 

Znowu muszę pochwalić @Pawlo304 za szybką odpowiedź Wink Jednak jakbyś chciał poczytać o tym trochę więcej, to zapraszam do tego artykułu.

 

Mam nadzieję, że trylogia Mass Effect w wersji rozszerzonej się podoba :eahigh_file:

Wiadomość 6 z 6 (461 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem