Nieśmiertelnik Answers HQ

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nieśmiertelnik Answers HQ

Community Manager (retired)

Czołem Żołnierze! :eahigh_file:

 

Jak już wspomniałam we wpisie o Wiosennej Aktualizacji Battlefield 1, wraz z najnowszą łatką w grze pojawiło się kilka nowych nieśmiertelników, co na pewno jest łakomym kąskiem dla wszelkiej maści kolekcjonerów. Pozwólcie więc, że wyjaśnię w jaki sposób można zdobyć to wyjątkowe odznaczenie Wink

 


 

Na ten moment nieśmiertelnik Answers HQ jest przyznawany wyłącznie użytkownikom AHQ z rangą Bohatera (Hero).

 

herodogtag.png

 


 

 

Kim są Bohaterowie na Answers HQ?

 

Bohaterowie to użytkownicy AHQ, którzy wykazują konsekwentną aktywność oraz obecność na forum. Chcą dzielić się swoją wiedzą na temat naszych gier i produktów z innymi graczami oraz czerpią przyjemność z pomagania innym. Są to wybitni użytkownicy, którzy uosabiają wartości niesione przez AHQ.

 

Jak mogę zostać Bohaterem?

 

Okresowo dokonujemy przeglądu naszej społeczności pod kątem wyszukania odpowiednich kandydatów, zasługujących na status Bohatera (zwykle są to osoby, które posiadają już status Czempiona). Użytkownik, który kwalifikuje się do programu, otrzyma dostęp do sekretnej części forum, szczegółowo wyjaśniającej wszystkie zasady. Jeżeli osoba nadal będzie zainteresowana uczestnictwem, nadawany jest jej status Bohatera.

 

Czy zakładanie nowych tematów i przyznawanie PD zwiększy moje szanse na zostanie Bohaterem?

 

Pamiętajcie proszę, że AHQ to nie tylko miejsce, w którym gracze mogą otrzymać pomoc związaną z produktami EA, ale również globalna, wspierająca się społeczność. Na miano Bohatera trzeba sobie zasłużyć poprzez wykazywanie się odpowiednim zachowaniem na forum, dlatego nie może być tu mowy o spamowaniu wątków bezużytecznymi postami - taka aktywność nie jest zgodna z regulaminem AHQ.

 


 

Oczywiście gorąco zachęcam do udzielania się na Answers HQ! Kto wie... może ktoś z Was odkryje w sobie "forumowego bakcyla" i zostanie z nami na dłużej? Wtedy otrzymanie rangi Bohatera oraz specjalnego nieśmiertelnika w BF1 będzie tylko formalnością Standard smile

 

Jak zawsze życzę powodzenia na polu bitwy!

 

 

Wiadomość 1 z 3 (1 710 wyświetleń)

Dot.: Nieśmiertelnik Answers HQ

★★ Novice

A nie wystarczy po prostu spamić byle czym byle gdzie? (oczywiście ja tak nie robie)

Wiadomość 2 z 3 (1 451 wyświetleń)

Dot.: Nieśmiertelnik Answers HQ

Zacznijmy od tego, że za bezsensowny spam otrzymałbyś ostrzeżenie lub bana.

Rangi Champion oraz Hero nie można otrzymać poprzez otrzymywanie punktów XP czy rozwiązań. Jest to manualnie dodawany tytuł.

Wiadomość 3 z 3 (1 446 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem