Misja Zodiakalna - Panna

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Misja Zodiakalna - Panna

W dniach 4 - 10 września otrzymamy możliwość zdobycia kolejne nieśmiertelnika z serii zodiakalnej.

Tym razem musimy zdobyć jedno Zabójstwo adwersarza. Dokładniej mówiąc, zabić pięć razy z rzędu jednego gracza bez zginięcia z jego ręki.Bez tytułu.png

Wiadomość 1 z 3 (414 wyświetleń)

Dot.: Misja Zodiakalna - Panna

★★★★ Guide
Witam
Dokładnie tak jak napisał kolega Revan2000s
Zmojej strony mogę dodać kilka sposobów na ułatwienie sobie tego zadania, próbowałem różnych i najlepszy dla mnie to kile czołgiem na trybie szturm, ponieważ najlepiej jak jest mało graczy i większa szansa na trafienie tego samego, po zatym może to być dłuższa rozgrywka choć niekoniecznie, drugi to kampić snajperemStandard smile i trzeci to drednot na mapie forteca fao, gdzie średnio można zrobić 100 zabójstw i są tylko dwie flagi w danym momencie, bo mowa jest o trybie operacji i często trawfia na tych samych wrogów, którzy po takim bombardowaniu często też raportują 😃😉
co zrobić 😃.
Życzę powodzenia i pozdrwiam
Wiadomość 2 z 3 (405 wyświetleń)

Dot.: Misja Zodiakalna - Panna

★ Novice

Żeby zdobyć ten nieśmiertelnik nie proponowałbym skupiać wam się na konkretnych ruchach bojowych. W takiej zamieci jaka panuje na większości map ciężko będzie wyhaczyć jednego konkretnego przeciwnika i zabić go pięć razy bez zginięcia z jego ręki. Tutaj powinniście uzbroić się w dynamicznego żołnierza i zagrać bardziej odważnie, czyli broń która zabija szybko, dużo granatów, kusza z garłaczem, dynamit - wszystko wedle uznania, ale oczywiście wykluczając zwiadowce na czas trwania tej misji i zobaczycie jak nieśmiertelnik zdobędzie się sam. Grać intensywnie. 

Wiadomość 3 z 3 (388 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem