Dot.: Mass Effect Andromeda przeniesienie Save/import

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mass Effect Andromeda przeniesienie Save/import

★ Novice

Witam.

Mam pytanie czy da się przenieść postać z konsoli xo na pc, bo zastanawiam się nad zakupem wersji pc, lecz grałem wcześniej na xo. Moja postać jest niby wyeksportowana do tej jakiejś usługi co mogę znajomemu czy jakoś tak przesłać ją w jakimś linku i mam pytanie czy ta usługa działa też na pc?

Wiadomość 1 z 4 (1 570 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Andromeda przeniesienie Save/import

Community Manager (retired)

Cześć @ensukara

 

Podejrzewam, że mówisz o stronie Mass Effect Archives? Niestety służy ona jedynie do dzielenia się wizerunkiem głównego bohatera, tak by inni gracze mogli również zagrać Twoim Ryderem. Niestety strona ta nie ma nic wspólnego z przechowywaniem zapisów stanów gry.

 

Dlatego obawiam się, że na ten moment nie ma sposobu, aby przenieść Twoją postać wraz z całą historią z Xboxa One na PC tak, by kontynuować rozgrywkę na innej platformie Frown

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 4 (1 558 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect Andromeda przeniesienie Save/import

★★★ Newbie
@EA_Ataashi Dzień dobry. A ten moment jeszcze nie pojawił się sposób przeniesienia postaci i progresu w grze Xbox na PC?
Wiadomość 3 z 4 (963 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect Andromeda przeniesienie Save/import

Community Manager

Hej @CRCx32 

 

Przykro mi, ale obawiam się, że nie ma takiej możliwości. 

 

Z racji tego, że ostatni komentarz został udzielony w tym wątku 5 lat temu i mając na uwadze zasady forum - zamknę go. 

Wiadomość 4 z 4 (954 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem