Dot.: Małe dzieci - fryzury

autor: DominikaGamer84
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Małe dzieci - fryzury

★★★ Novice

Czy w przyszłości będzie więcej fryzur dla małych dzieci? bo na prawdę jest tego mało, a modów czy cc nie lubię więc dlatego wole nie ściągać z internetu. W nowym pakiecie rozrywki będzie chociaż jedna fryzura dla małych dzieci? bo w zwiastunie nie było tego widać, bardzo bym chciała więcej fryzur dla małych dzieci.

Wiadomość 1 z 5 (436 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Małe dzieci - fryzury

Community Manager (retired)

Cześć @DominikaGamer84

 

Muszę przyznać, że sama bardzo chciałabym mieć więcej możliwości do wyboru, jeśli chodzi o fryzury dla dzieci Disappointed Przynajmniej dorosłe Simy nie mają na co narzekać.

 

Niestety, jeśli chodzi o dokładną zawartość pakietu "Być rodzicem!" na razie nie posiadam żadnych dodatkowych informacji, poza tym co już opisałam TUTAJ.

 

Na szczęście do premiery pozostał zaledwie jeden dzień, więc Twoja (jak i moja) ciekawość zostanie wkrótce zaspokojona :eahigh_file: Trzymam mocno kciuki, aby nowe fryzury dla dzieci znalazły się w pakiecie Fingers crossed

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 5 (427 wyświetleń)

Dot.: Małe dzieci - fryzury

★★★ Novice

Oglądałam już first look na youtube, i niestety ale twórcy gry chyba nie lubią małych dzieci, bo zaledwie 2 nowe stroje , i jedne leginsy dla dziewczynek.

Wiadomość 3 z 5 (422 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Małe dzieci - fryzury

Community Manager (retired)

@DominikaGamer84

 

Czyżbyś, tak jak ja, zawędrowała na kanał MaryKateAnPLAY? Wink

 

Niestety zgodzę się, że poskąpiono nam fryzur dla dzieciaków w tym pakiecie Embarrassed Ale z pewnością nie jest to ostatni dodatek do gry The Sims 4!

 

A masz może jakiś  przedmiot (lub ubranie) z pakietu "Być rodzicem", który szczególnie wpadł Ci w oko?

Wiadomość 4 z 5 (416 wyświetleń)

Dot.: Małe dzieci - fryzury

★★★ Novice

@EA_Ataashi

 

Nie, na zagranicznego youtubera, wydaje mi się że oni mają wcześniej jakoś. W fryzurach wpadło mi w oko, jedna kobieca fryzura u dorosłych ta z warkoczykiem na boku, dla nastolatki super, ale nastolatkowie mają te same fryzury. I fryzura dla mężczyzn, U dzieci nie podoba mi się żadna. Z ubrań wpadło mi kilka, już nie pamiętam dokładnie co, na pewno stroje maluszków ;D

Wiadomość 5 z 5 (410 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem