ME:A instalacja wersji próbnej a premierowa.

autor: lukitram_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

ME:A instalacja wersji próbnej a premierowa.

★★★ Apprentice

Witam

Właśnie wykupiłem Origin Access z myślą głównie o wersji próbnej ME: Andromeda.

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy instalacja tej wersji gry będzie się czymś różnić od wersji premierowej?

Chodzi mi o to, czy po wykorzystaniu 10h w trialu, będę mógł zachować instalację i po wpisaniu swojego klucza z wersji pudełkowej kontynuować zabawę?

Chodzi o instalację gry, nie o save-y, wiem, że postępy można zachować. Tak by nie tracić czasu na ponowną instalację/pobieranie.

Pozdrawiam

Łukasz (lukitram_pl)

Wiadomość 1 z 5 (373 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: ME:A instalacja wersji próbnej a premierowa.

Community Manager (retired)

@lukitram_PL @1Guma

 

Na razie nie mogę niczego potwierdzić na 100%, jednak z własnego doświadczenia wiem, że pobranie wersji trial oznacza pobranie pełnej wersji gry, na którą jest nałożone czasowe ograniczenie. Dlatego możecie spodziewać się całkiem sporego pliku do pobrania już 16. marca Wink

 

Gdy pełna wersja gry zostanie udostępniona, prawdopodobnie nie będziecie musieli pobierać wszystkich plików koniecznych do uruchomienia gry, jedynie niewielką aktualizację - tak jak miało to miejsce w przypadku gry Battlefield 1.

 

Mam nadzieję, że te informacje zostaną wkrótce potwierdzone Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (393 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: ME:A instalacja wersji próbnej a premierowa.

★★★ Pro

Również mnie to ciekawi... @lukitram_PL dzięki za ten wpis. Jeżeli otrzymamy odpowiedź będziemy już wiedzieć co nas czeka w przyszłości. 

Wiadomość 2 z 5 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ME:A instalacja wersji próbnej a premierowa.

Community Manager (retired)

@lukitram_PL @1Guma

 

Na razie nie mogę niczego potwierdzić na 100%, jednak z własnego doświadczenia wiem, że pobranie wersji trial oznacza pobranie pełnej wersji gry, na którą jest nałożone czasowe ograniczenie. Dlatego możecie spodziewać się całkiem sporego pliku do pobrania już 16. marca Wink

 

Gdy pełna wersja gry zostanie udostępniona, prawdopodobnie nie będziecie musieli pobierać wszystkich plików koniecznych do uruchomienia gry, jedynie niewielką aktualizację - tak jak miało to miejsce w przypadku gry Battlefield 1.

 

Mam nadzieję, że te informacje zostaną wkrótce potwierdzone Fingers crossed

Wiadomość 3 z 5 (394 wyświetleń)

Dot.: ME:A instalacja wersji próbnej a premierowa.

★★★ Apprentice

@EA_Ataashi

 

Dziękuję za odpowiedź. Takie rozwiązanie byłoby właśnie najsłuszniejsze.

Zatem za Twoją radą wstrzymam się z usuwaniem wersji próbnej jeśli jakimś cudem dam radę nabić te 10h przed premierą - a zapewne dam Standard smile

Wiadomość 4 z 5 (360 wyświetleń)

Dot.: ME:A instalacja wersji próbnej a premierowa.

[ Edytowane ]
★★★ Pro

Witam,

 

Pod moją zakupioną wersją gry w bibliotece Origin widnieje informacja: Wstępne pobieranie na system Windows dostępne od 17 marca 2017 18:00 CET

 

Wtedy powinniśmy już wiedzieć na 100 % czy będziemy musieli pobierać od nowa całą grę. (oczywiście musimy mieć już zainstalowaną wersję 10 godzinną gry Mass Effect Andromeda)

 

PS @EA_Ataashi przytoczyła Battlefielda 1 to ja również wspomnę o grze Star Wars: Battlefront, który chyba też korzystał z podobnej funkcji. 

 

 

 

EDIT@lukitram_PL @EA_Ataashi to już pewne na 100% Nie musimy ponownie pobierać gry Mass Effect Andromeda! Możemy spodziewać się tylko niewielkiej łatki Wink 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 5 z 5 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem