ME:A deluxe edition w pudełku

autor: Nazara26
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

ME:A deluxe edition w pudełku

★★★★★ Newbie

Witam

 

Czy zakupując ME: A w wersji deluxe edition poprzez sklep Origin otrzymam do domu wersje pudełkową tej gry czy jedynie wersję cyfrową? Nie mogę znaleźć nigdzie w sklepach internetowych deluxe edition z dostawą do domu są tylko zwykłe wersje. Chciałbym złożyć przedpremierowe zamówienie na wersję deluxe ale jeśli to jest tylko wersja cyfrowa to będę zmuszony wydać pieniądze na standardową wersję.

Wiadomość 1 z 9 (589 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: ME:A deluxe edition w pudełku

Community Manager (retired)

Cześć @Nazara26

 

Tak jak już wspomniał @Pawlo304 - gry na Originie są dostępne do kupienia jedynie w wersji cyfrowej i są automatycznie przypisywane to Twojego konta.

 

Natomiast jeśli chodzi o pudełkową wersję edycji Deluxe, na ten moment posiadamy informacje, że będzie ona dostępna w sprzedaży jedynie na konsole (PS4/Xbox One) u niektórych oficjalnych dystrybutorów. 

 

Doskonale rozumiem chęć posiadania fizycznej kopii gry, gdyż sama lubię postawić sobie pudełeczko na półce i zerkać na nie od czasu do czasu (szczególnie, że okładka ME:A wygląda naprawdę obłędnie). Jednak obawiam się, że na ten moment w sklepach dostać można jedynie wersję Standardową na PC Oops

 

Pamiętaj, że wraz ze złożeniem zamówienia przedpremierowego na którąkolwiek z edycji, otrzymasz Pancerz Badacza Głębokiej Przestrzeni, skórkę dla Nomada i Pakiet Doładowań Wieloosobowych!

 

aaa.PNG

 

Pozdrawiam i życzę samych ekscytujących przygód w nowej, odległej galaktyce! :eahigh_file:

 

 

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 9 (654 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: ME:A deluxe edition w pudełku

★★★★★ Apprentice

Z tego co się orientuje przy zakupach na Origin nigdy nie dostajesz fizycznej wersji gry (a przynajmniej ja przez te parę lat się z tym nie spotkałem) tylko wersja cyfrowa do pobrania z sieci

Wiadomość 2 z 9 (583 wyświetleń)

Dot.: ME:A deluxe edition w pudełku

Community Manager (retired)

Cześć @Nazara26

 

Tak jak już wspomniał @Pawlo304 - gry na Originie są dostępne do kupienia jedynie w wersji cyfrowej i są automatycznie przypisywane to Twojego konta.

 

Natomiast jeśli chodzi o pudełkową wersję edycji Deluxe, na ten moment posiadamy informacje, że będzie ona dostępna w sprzedaży jedynie na konsole (PS4/Xbox One) u niektórych oficjalnych dystrybutorów. 

 

Doskonale rozumiem chęć posiadania fizycznej kopii gry, gdyż sama lubię postawić sobie pudełeczko na półce i zerkać na nie od czasu do czasu (szczególnie, że okładka ME:A wygląda naprawdę obłędnie). Jednak obawiam się, że na ten moment w sklepach dostać można jedynie wersję Standardową na PC Oops

 

Pamiętaj, że wraz ze złożeniem zamówienia przedpremierowego na którąkolwiek z edycji, otrzymasz Pancerz Badacza Głębokiej Przestrzeni, skórkę dla Nomada i Pakiet Doładowań Wieloosobowych!

 

aaa.PNG

 

Pozdrawiam i życzę samych ekscytujących przygód w nowej, odległej galaktyce! :eahigh_file:

 

 

 

 

 

Wiadomość 3 z 9 (655 wyświetleń)

Dot.: ME:A deluxe edition w pudełku

★★★★★ Newbie
Dziekuje wam bardzo za odpowiedzi
Szkoda, że tak gracze PC zostali potraktowani.. Osobiście również wolę posiadać wersję fizyczną gry.. Jeśli chodzi o serię Mass Effect to nie ma mowy bym miał cyfrową wersję. Zostaje mi niestety zakup podstawowej wersji i DLC, a pewnie będzie tego trochę z czasem Wink
Pozdrawiam
Wiadomość 4 z 9 (556 wyświetleń)

Dot.: ME:A deluxe edition w pudełku

★★★ Pro

Osobiście zamawiam grę w wersji Super Deluxe Edition. Cieszy mnie fakt, że posiadając Origin Access (jedyne 79,99 zł na rok!) mam możliwość zaoszczędzenia 10 %. Nic się nie martw. Jeżeli stawiasz na samą opowieść, a w mniejszym stopniu na tryb multiplayer edycja pudełkowa będzie równie dobrym wyborem. Pozdrawiam.  

Wiadomość 5 z 9 (546 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ME:A deluxe edition w pudełku

★★★ Apprentice

Najlepszym rozwiązaniem będzie kupić wersję zwykłą w pudełku, a następnie dokupić upgrade do wersji Deluxe. Póki co nie ma chyba oficjalnych informacji, ale taki upgrade to kwestia czasu.

Wiadomość 6 z 9 (537 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ME:A deluxe edition w pudełku

★★★ Pro

Na to potrzeba czasu. 

Wiadomość 7 z 9 (535 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ME:A deluxe edition w pudełku

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie
Oczywiscie upgrade jesli bedzie dostepny to od razu go zrobie. Sciezke dzwiekowa chce miec i reszte rzeczy jak np pancerz badacza glebokiej przestrzeni. Na sieciowej zawartosci niezbyt mi zalezy gdyz za granica jestem i dostepu do internetu tu nie mam za bardzo, a w domu i tak pewnie zagram pare razy. W sumie nawet pre-ordera nie musze brac bo pudelko bede mial w reku dopiero miesiac po premierze hehe.
Pozdrawiam
Wiadomość 8 z 9 (523 wyświetleń)

Dot.: ME:A deluxe edition w pudełku

★★★ Pro

@Nazara26 samych udanych przygód! Powodzenia. 

Wiadomość 9 z 9 (512 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem