ME:A - Języki

autor: Venomaxiv
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: ME:A - Języki

★★★ Novice

Co za bzdura, czy już mogę uzyskać z powrotem kasę? Chcę mieć opcje tylko w wersji angielsko języcznej. 

Z tego co czytałem polskie tłumaczenie to katastrofa. No i granie przy dialogach po angielsku i polskich odpowiedziach... kto to wymyślił?

 

Czy może jesteśmy traktowania jako sprawni inaczej i nie mamy prawa znać angielskiego? Customer experience: FAILED..

 

Pozdrawiam   

Wiadomość 11 z 19 (1 005 wyświetleń)

Dot.: ME:A - Języki

★★ Novice

Mam dokładnie ten sam problem! Spędzam już czwartą godzinę próbując znaleźć rozwiązanie. Kontaktowałem się z Polską i ogólnoświatową infolinią (telefon i chat). Nikt nie pokierował mnie do konkretnego miejsca, gdzie mogę zakupić grę w pełnej wersji angielskiej. Bardzo to przykre - konsultanci niedoinformowani, stracili mnóstwo mojego czasu.

 

Czy ktoś wie, gdzie w ogóle mogę kupić pełną wersję angielską?! Bardzo proszę o pomoc - już mi się kończą pomysły gdzie z tym uderzyć!!! Frown

 

Boję się też, że nawet jeśli zakupię klucz gdzieś indziej, to i tak przekieruje mnie do Origin i skończy się tym, że i tak wyląduję z polską wersją ("kinową")...

Wiadomość 12 z 19 (996 wyświetleń)

Dot.: ME:A - Języki

★★★★ Novice

Też się z tym borykam. Wyjdzie na to, że nie kupię a to będzie tak na prawdę jedyny powód... Trochę to zniechęcające trzeba przyznać. 

 

Przebrnąłem przez 10 godzin z Origin Access ale polskie teksty "bolały" mnie strasznie, trudno uwierzyć, że nie dostaniemy opcji wyboru angielskiego języka. Zawsze był problem w drugą stronę... ehh

Wiadomość 13 z 19 (972 wyświetleń)

Dot.: ME:A - Języki

★★★★ Novice

Dokładnie mam ten sam problem. Ale tak samo było przy DA:Inquisition. Inna kraje europejskie miały normalnie dostępną wersję w pełni oryginalną. My mieliśmy polski i... rosyjski. I tyle. EA zrobiło nas demolud zza Żelaznej Kurtyny w XXI wieku Frown
Też potłukłam nieco w wersię próbną "Andromedy" i, jako fanka całej sagi, kupiłabym sobie chętnie pełną wersję (czekałam na nią od dawna), ale opcja konieczności grania w spolszczenie i to częściowe, absolutnie mnie nie satysfakcjonuje. Słucham tekstów mówionych, bo czytanie napisów 1) dość boli, 2) przeszkadza mi, bo akurat angielski znam, więc automatem słucham. A potem muszę wybrać odpowiedź po polsku. Często nawet nie wiem, o czym tam "do mnie piszą", bo nazwy są przetłumaczone, a i forma wypowiedzi między językami często zasadniczo się różni. Naprawdę starałam się śledzić napisy, ale to męka. A granie w dwóch językach naraz jest jak robienie szpagatu mózgiem. Pewnie skończy się na tym, że nie kupię gry. A jak tak dalej pójdzie nie kupię już żadnej gry na Originie, dopóki nie zaczną znowu dawać nam pełnowartościowego produktu. To nie kosztuje 15 zł, tylko ponad 200. Naprawdę.

Wiadomość 14 z 19 (960 wyświetleń)

Dot.: ME:A - Języki

★★ Novice

Dziś się dowiedziałem na infolinii, że wersja "pudełkowa" kupiona w innym kraju powinna normalnie zadziałać w Polsce z taką wersją, w jakiej została kupiona.

 

Mam znajomych w Stanach, którzy z kolei twierdzą, że tam sprzedają tylko klucze. Że nawet jak się ktoś uprze na "pudełko", to i tak dostanie pusty kartonik z tym samym kluczem.

 

Ja już nie wiem!!! Ma ktoś rozwiązanie? Też w końcu nie kupię tej gry :/ Już mi się nie chce z tym walczyć.

Wiadomość 15 z 19 (949 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: ME:A - Języki

[ Edytowane ]
★★ Novice

 

Znalazłem jeszcze coś ofertę na jakimś  przed chwilą. Jest napisane, że "region free" i jest angielski.

Ktoś wie czy to się nadaje?

 

Nie mogę wkleić linku, bo mi kasuje automat.

Wiadomość 16 z 19 (776 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: ME:A - Języki

★★ Apprentice
Ja mam odwrotną sytuacje. Preorder na terenie Niemiec nie ma języka PL. I z tego co udało mi się wydzwonić z infolinii EA każda opcja z zamawianie kluczy za granicą czy ściąganiem pudelkowych wersji zagranicznych (innych niż kraj w którym przebywamy) może skończyć się banem.
Nie jest dla mnie wielką katastrofą granie po angielsku ale ja płacę za grę 90 euro i za te cenę chce mieć psia krew język ojczysty!
Wiadomość 17 z 19 (929 wyświetleń)

Dot.: ME:A - Języki

★★ Novice

No ja na szczęście zadbałem o maila od pani z infolinii z podsumowaniem naszej rozmowy i zapewnieniem, że gra spoza Polski się aktywuje normalnie w języku w którym jest kupiona i będzie miała pełną funkcjonalność... zobaczymy...

Wiadomość 18 z 19 (917 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: ME:A - Języki

[ Edytowane ]
Community Manager

W związku z pytaniami dotyczącymi regionalizacji oraz wersji językowych gry Mass Effect: Andromeda @EA_Ataashi, zamieściła artykuł wyjaśniający wątpliwości z tym związane. Wszystkie pytania tyczące się tej kwestii prosimy zamieszczać pod poniższym postem:

 

http://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/Dostepne-wersje-jezykowe-w-MEA-regionalizacja/m-p/593742...

Wiadomość 19 z 19 (905 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem