Dot.: Lokalny turniej w Fifa 17

autor: sean14321
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Lokalny turniej w Fifa 17

★★★ Newbie

Witam serdecznie. Wraz z burmistrzem mojego miasteczka chcielibyśmy zorganizować lokalny turniej w Fifa 17. Dzwoniłem w tej sprawie na infolinię i odesłano mnie tutaj. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda od strony prawnej, czy potrzebna jest jakaś licencja, jakie wymagania trzeba spełnić itd. Z góry dziękuję za odpowiedź

Wiadomość 1 z 4 (2 097 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Lokalny turniej w Fifa 17

Community Manager (retired)

@sean14321 Witaj na naszym forum!

 

Bardzo miło widzieć, że chcesz zorganizować turniej Fifa 17 Standard smile W tego typu zapytaniach wszystkie potrzebne informację oraz stosowny formularz z prośbą o pozwolenie na organizację takiego event-u,  znajdziesz na naszej oficjalnej stronie pomocy. 

 

Powodzenia z organizacją! Wszystkiego dobrego Ci życzę. :eahigh_file: 

 

Pozdrawiam.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (2 854 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Lokalny turniej w Fifa 17

Community Manager (retired)

@sean14321 Witaj na naszym forum!

 

Bardzo miło widzieć, że chcesz zorganizować turniej Fifa 17 Standard smile W tego typu zapytaniach wszystkie potrzebne informację oraz stosowny formularz z prośbą o pozwolenie na organizację takiego event-u,  znajdziesz na naszej oficjalnej stronie pomocy. 

 

Powodzenia z organizacją! Wszystkiego dobrego Ci życzę. :eahigh_file: 

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 2 z 4 (2 855 wyświetleń)

Dot.: Lokalny turniej w Fifa 17

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nie mogę jednak otworzyć tego formularza Frown Poprosiłbym o jakiegoś innego linka. 

Edit: jednak się udało, ale formularz jest w języku angielskim. Czyli ma być wypełniony w tym samym języku? Bo nie wiem do kogo to trafi

Wiadomość 3 z 4 (2 079 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Lokalny turniej w Fifa 17

★★★ Newbie

Hej! nie mogę otworzyć tego linku - jak sobie poradziłeś?

Wiadomość 4 z 4 (1 689 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA