Język napisów Xbox One

autor: Marethil
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Język napisów Xbox One

★★★ Novice

Witam

 

Chciałbym uzyskać jasną odpowiedź na pytanie od kogoś z EA, nie chcę bowiem zamawiać gry na darmo. Chodzi o język napisów, ALE mieszkam obecnie w Anglii, grać mam zamiar na konsoli XBOX ONE. I teraz pytanie brzmi następująco:

Czy kupująć Angielską wersję gry, będę miał możliwość zmiany języka napisów na polski? (czy to w opcjach gry czy tez pobranie paczki językowej z xbox store)

Jeśli tak to super, zamiawiam preorder natychmiast, jeśli nie, będę musiał poprosić kogoś z Polski o zakupienie i przywiezienie/wysłanie polskiej wersji gry, co byłoby troszeczkę kłopotliwe Standard smile

Wiadomość 1 z 8 (2 283 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Język napisów Xbox One

★★★ Pro

Witaj,

 

Zajrzyj do sklepu Origin i zapoznaj się z językami gry dostępnymi dla Twojego regionu. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 8 (2 278 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Język napisów Xbox One

★★★ Novice

Wszystko fajnie, ale jak zaznaczyłem, nie interesuje mnie wersja PC, lecz XBOX ONE Standard smile Stąd pytanie, ponieważ są rozbieżności jeśli chodzi o wersje językowe między platformami, tak z resztą było z poprzednimi ME jak dobrze pamiętam nawet.

Wiadomość 3 z 8 (2 274 wyświetleń)
0 Kudo

Re: Język napisów Xbox One

★★★ Novice

Dobra słuchajcie, dostałem potwierdzenie na angielskim forum, że będzie można dowolnie zmienić jezyk napisów na EN, FR, DE, IT, ES, RU, BR-PT i PL na każdej kopii gry na Xboxa one. Nie ma żadnego region locka, hurray ^^ Także jakby ktoś szukał to tutaj ma odpowiedź.

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 4 z 8 (2 263 wyświetleń)

Re: Język napisów Xbox One

★★★ Pro

@Marethil poważnie? Mam nadzieję, że otrzymałeś tę odpowiedź od przedstawiciela firmy Electronic Arts.  

Wiadomość 5 z 8 (2 259 wyświetleń)
0 Kudo

Re: Język napisów Xbox One

★★★ Novice
Wiadomość 6 z 8 (2 255 wyświetleń)

Re: Język napisów Xbox One

★★★ Pro

Dziękuję za tę informację i również pozdrawiam oraz życzę samych owocnych lotów w Andromedzie!

 

Sebastian Ryder, bez odbioru Wink 

Wiadomość 7 z 8 (2 246 wyświetleń)
0 Kudo

Re: Język napisów Xbox One

Community Manager

W związku z pytaniami dotyczącymi regionalizacji oraz wersji językowych gry Mass Effect: Andromeda @EA_Ataashi, zamieściła artykuł wyjaśniający wątpliwości z tym związane. Wszystkie pytania tyczące się tej kwestii prosimy zamieszczać pod poniższym postem:

 

http://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/Dostepne-wersje-jezykowe-w-MEA-regionalizacja/m-p/593742...

Wiadomość 8 z 8 (2 233 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem