Jakie pady będą kompatybilne z fifa 18? Szczególnie chodzi mi o pad dualshock4.

autor: Szymon2015
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Jakie pady będą kompatybilne z fifa 18? Szczególnie chodzi mi o pad dualshock4.

★★★ Novice
Mam problem z grą fifa 17 gdyż nie mogę pograc za pomocą dualshock 4, ponieważ do poprawnego dzilania programu ogłupiającego system windows potrzeba wyłaczenia wszystkich aplikacji mogących używac pada. Sęk w tym, że wszystkie są wyłaczone. Moje pytanie dotyczy tego czy w kolejnej fifie na origin się to zmieni, gdyż nie mam zamiaru się już w to bawić. Platforma steam już dawno jest kompatybilna z tym padem a origin nie.
Wiadomość 1 z 4 (7 273 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Jakie pady będą kompatybilne z fifa 18? Szczególnie chodzi mi o pad dualsh

Community Manager

Hej @Szymon2015

 

Na tą chwilę we wszystkich grach Electronic Arts jedynym rekomendowanym padem jest kontroler od Xbox 1/Xbox 360. Powodem na którym stoi ten fakt jest to, że są to pady kompatybilne z systemem Windows i nie potrzebują żadnych dodatkowych sterowników. Podejrzewam, że na swoim komputerze używasz programu, który emuluje pad od PlayStation w taki sposób, że jest wykrywany przez komputer jako pad od konsoli Xbox. 

 

Na ta chwilę nie mamy niestety żadnych potwierdzonych informacji na temat tego by do listy rekomendowanych kontrolerów na PC został dodany pad od PlayStation Frown.

 

//Przeniosłem Twój post na forum FIFA 18//

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (12 247 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Jakie pady będą kompatybilne z fifa 18? Szczególnie chodzi mi o pad dualsh

[ Edytowane ]
Najlepsze i bardzo kompatybilne są pary od Xbox z padam od PS często są problemy których w pełni się nie uniknie. Dodatkowo potrzebują zazwyczaj dziwnych programów do działania. Pady od xbox podpinasz i działa.
Wiadomość 2 z 4 (7 270 wyświetleń)

Dot.: Jakie pady będą kompatybilne z fifa 18? Szczególnie chodzi mi o pad dualsh

★★★ Novice
Tylko mi chodzi bardziej, aby EA dało dualshock 4 do kompatybilności, gdyż dużo osób już je posiada, w tym ja i nie chce wydawać kolejnych pieniędzy na pady.
Wiadomość 3 z 4 (7 266 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jakie pady będą kompatybilne z fifa 18? Szczególnie chodzi mi o pad dualsh

Community Manager

Hej @Szymon2015

 

Na tą chwilę we wszystkich grach Electronic Arts jedynym rekomendowanym padem jest kontroler od Xbox 1/Xbox 360. Powodem na którym stoi ten fakt jest to, że są to pady kompatybilne z systemem Windows i nie potrzebują żadnych dodatkowych sterowników. Podejrzewam, że na swoim komputerze używasz programu, który emuluje pad od PlayStation w taki sposób, że jest wykrywany przez komputer jako pad od konsoli Xbox. 

 

Na ta chwilę nie mamy niestety żadnych potwierdzonych informacji na temat tego by do listy rekomendowanych kontrolerów na PC został dodany pad od PlayStation Frown.

 

//Przeniosłem Twój post na forum FIFA 18//

Wiadomość 4 z 4 (12 248 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA