Dot.: Jak po aktualizacji w The Sims 4 wgrać na nowo mody?

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Jak po aktualizacji w The Sims 4 wgrać na nowo mody?

★ Novice

Hej, gram zaledwie tydzień w wcześniej już wspomnianą przeze mnie grę. Zaktualizowałam ją przed chwilą i wyświetlił mi się komunikat dotyczący pobranych modów. Otóż, muszę je na nowo wgrać do gry. Tylko problem tkwi w tym, że ja nie wiem, jak? xD

Proszę o w miarę szybką odpowiedź. Mam nadzieję, że ktoś się połapał w tym, o co mi chodzi Standard smile

Wiadomość 1 z 2 (876 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Jak po aktualizacji w The Sims 4 wgrać na nowo mody?

Community Manager (retired)

@hejnoname Hej!

 

Oficjalnie nie wspieramy pomocy przy instalacji modów, gdyż cytuje "Maxis nie analizuje, nie obsługuje ani nie wspiera bezpośrednio żadnej określonej modyfikacji." Jednak przydatne informację możesz znaleźć w naszym artykule na stronie. W przypadku instrukcji typu krok po kroku, odsyłam raczej do wszech dostępnych poradników w sieci. Pozdrawiam! Wizard

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (864 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Jak po aktualizacji w The Sims 4 wgrać na nowo mody?

Community Manager (retired)

@hejnoname Hej!

 

Oficjalnie nie wspieramy pomocy przy instalacji modów, gdyż cytuje "Maxis nie analizuje, nie obsługuje ani nie wspiera bezpośrednio żadnej określonej modyfikacji." Jednak przydatne informację możesz znaleźć w naszym artykule na stronie. W przypadku instrukcji typu krok po kroku, odsyłam raczej do wszech dostępnych poradników w sieci. Pozdrawiam! Wizard

Wiadomość 2 z 2 (865 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem