[Info] RYNEK TRANSFEROWY - Aukcja wygasła po zakończonym zakupie

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[Info] RYNEK TRANSFEROWY - Aukcja wygasła po zakończonym zakupie

[ Edytowane ]
Community Manager

image.img (1).jpg

 

Otrzymujemy informację na temat błędu na rynku transferowym, po udanej transakcji na rynku transferowym (przy pomocy kup teraz - monety zostają pobrane z konta) i pojawieniu się zielonego znacznika na karcie,  pojawia się komunikat mówiący o wygasłej aukcji. [Niestety ta licytacja dobiegła końca]

 

Jeśli z Twojego konta zostały pobrane monety za tą transakcję, wystarczy wyjść i ponownie przejść do FUT, aby otrzymać kartę. 

 

Aktualną listę innych zgłoszonych problemów, znajdziecie TUTAJ Soccer ball

Wiadomość 1 z 20 (1 953 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [Info] RYNEK TRANSFEROWY - Aukcja wygasła po zakończonym zakupie

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

AKTUALIZACJA

 

Kilka godzin temu została wprowadzona poprawka od strony serwera, która powinna naprawić ten błąd. W dalszym ciągu będziemy monitorować sytuację, więc dajcie znać jeśli nadal problem będzie występować!

 

 

AKTUALIZACJA

 

Problem został definitywnie rozwiązany od strony serwera. Dziękujemy za cierpliwość!

 

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 20 (1 909 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Bug kup teraz i licytacji

★★ Novice

Witam, dzisiaj około 11 coś się popsuło w moim UT. Po każdej próbie zakupienia piłkarza przez kup teraz bądź licytację wyskakuje komunikat: ,,Podczas składania oferty wystąpił błąd. Inny zespół złożył ofertę wyższą od Twojej". O co chodzi? Fifa startuje lada dzień, a ja dostaję jakąś blokadę rynkową i tracę cenny czas. Proszę o pomoc Wink

Wiadomość 2 z 20 (1 919 wyświetleń)

Dot.: [Info] RYNEK TRANSFEROWY - Aukcja wygasła po zakończonym zakupie

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam, a co mam zrobić jeżeli jedno z zadań początkowych polega na zakupie piłkarza przez opcję ''kup teraz'' a transakcja się nie zalicza z powodu właśnie tego problemu?

Wiadomość 3 z 20 (1 925 wyświetleń)

Dot.: Bug kup teraz i licytacji

Community Manager (retired)

@BigTrytonWojtus Hej!

 

Przeniosłem Twój wpis do podobnego wątku o błędzie, który obecnie jest badany przez studio. Jeśli jednak błąd, który otrzymałeś jest spowodowany nadmiernym działaniem na rynku transferowym, wtedy radzimy odczekanie 24 godzin przed kolejnym wejściem na web app.

Wiadomość 4 z 20 (1 903 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] RYNEK TRANSFEROWY - Aukcja wygasła po zakończonym zakupie

★★★★ Novice

Ja też mam ten sam problem. Dzwoniłem kilka razy na infolinie ale problem nie został rozwiązany. Zauważyłem go jakieś 2 m-ce temu jeszcze w Fifie 17. Nie mogę kupić poprzez KUP TERAZ a dodatkowo kupowanie w Companion skutkuje ponownym logowaniem na konto.... Słabe to i niezbyt mi się chce dzwonić tym bardziej ze wydałem na gre 419 zł po to aby mieć z nią problemy....

Wiadomość 5 z 20 (1 871 wyświetleń)

Dot.: [Info] RYNEK TRANSFEROWY - Aukcja wygasła po zakończonym zakupie

★ Novice

U mnie to samo. Podczas zakupu w trybie "Kup teraz" wylogowuje mnie z gry. Mimo że po ponownym zalogowaniu karta jest w Kupionych to nie zalicza punktów w zadaniach. Obojętnie czy zakup jest robiony z poziomu konsoli, w aplikacji FUT WEB APP na kompie czy aplikacji COMPANION na Androidzie i iOS. Zaczęło się to już jakieś 3 miesiące temu w FIFA 17 i po przetransferowaniu konta do FIFA 18 dalej się ciągnie. Dzwoniłem już 2 razy na infolinię ale na razie mówią że diagnozują problem i nie za bardzo potrafią pomóc. 

Wiadomość 6 z 20 (1 792 wyświetleń)

Dot.: [Info] RYNEK TRANSFEROWY - Aukcja wygasła po zakończonym zakupie

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

AKTUALIZACJA

 

Kilka godzin temu została wprowadzona poprawka od strony serwera, która powinna naprawić ten błąd. W dalszym ciągu będziemy monitorować sytuację, więc dajcie znać jeśli nadal problem będzie występować!

 

 

AKTUALIZACJA

 

Problem został definitywnie rozwiązany od strony serwera. Dziękujemy za cierpliwość!

 

Wiadomość 7 z 20 (1 910 wyświetleń)

Dot.: [Info] RYNEK TRANSFEROWY - Aukcja wygasła po zakończonym zakupie

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Ja dalej po wybraniu opcji ,,kup teraz'' mam wyświetlany komunikat ,,niestety, ta licytacja dobiegła końca'', jeżeli to oto chodzi (oczywiście monety zostają pobrane, a zawodnik zaświeca się na zielono).

Wiadomość 8 z 20 (1 720 wyświetleń)

Dot.: [Info] RYNEK TRANSFEROWY - Aukcja wygasła po zakończonym zakupie

★★★★ Novice

U mnie nadal błąd występuje...

Wiadomość 9 z 20 (1 711 wyświetleń)

Dot.: [Info] RYNEK TRANSFEROWY - Aukcja wygasła po zakończonym zakupie

★★ Novice
6 październik 09:38
Na koncie mojego brata to nie występu
A na moim tak
Pozwolilem sb usunąć fut i zrobić drugi z ciekawości
Niestety nadal kup teraz nie dziala jak nalezy
Po zakupie trzeba wyjsc i wejść a zadania z kup teraz nie zostaja nadal zaliczone pozdrawiam
Wiadomość 10 z 20 (1 672 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA