[Info] Brakujące paczki piłkarzy na wypożyczenie - Ronaldo + Ronaldo Nazario

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[Info] Brakujące paczki piłkarzy na wypożyczenie - Ronaldo + Ronaldo Nazario

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

2321121.PNG23211211.PNG

 

Na chwilę obecną badamy sytuację znikających paczek piłkarzy na wypożyczenie z edycji pre-order - Ronaldo + Ronaldo Nazario (Ikona) - wszystkie platformy!

 

Jeśli otrzymałeś owe paczki na konto i nagle zniknęły, wiedź że problem jest badany przez studio, dlatego prosimy o cierpliwość i sprawdzanie konta o brakującą zawartość!

 

Jeśli otrzymamy jakieś nowe informację co do zgłoszonych problemów, będziemy je aktualizować w poszczególnym wątkach.

 

Aktualną listę innych zgłoszonych problemów, znajdziecie TUTAJ Soccer ball

 


Aktualizacja 29/09/2017

 

Błąd powodujący znikanie paczek z zawodnikami na wypożyczenie został usunięty. Studio pracuje nad przywróceniem paczek, które zniknęły na kontach poszkodowanych użytkowników :eahigh_file:

 

Wiadomość 1 z 11 (1 536 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [Info] Brakujące paczki piłkarzy na wypożyczenie - Ronaldo + Ronaldo Nazar

Community Manager (retired)

Aktualizacja

 

W dniu wczorajszym wszystkie osoby powinny otrzymać brakującą paczkę gracza (graczy) na wypożyczenie (R7 i R9).

 

Dziękujemy za cierpliwość! 

 


 

Jeśli zakupiliście grę w wersji Pre-Order ze sklepu (Empik, MediaExpert itp.) w Edycji Standardowej/Ronaldo, to aby otrzymać zawartość, musicie wpisać kod na Waszej platformie celem odblokowania tej zawartości! Kod powinien Wam wydać sklep, czy to fizycznie na paragonie, kartce etc. lub drogą mailową! Jeśli sklep Wam takiego kodu nie dostarczył, radzimy o kontakt ze sprzedawcą.

 

Gdzie wpisać otrzymany kod:

 

Zobacz w watku

Wiadomość 11 z 11 (953 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: [Info] Brakujące paczki piłkarzy na wypożyczenie - Ronaldo + Ronaldo Nazar

★★ Novice

Super info, czekamy na rezultaty

Wiadomość 2 z 11 (1 504 wyświetleń)

Dot.: [Info] Brakujące paczki piłkarzy na wypożyczenie - Ronaldo + Ronaldo Nazar

★★★ Novice

Witam,

 

Również jestem mocno zawiedziony. Zakupiłem mocno hype'owaną cyfrową, wersję IKONY za nie małą kwotę a znajduję się w gorszej sytuacji niż użytkownicy którzy kupili wersję STD fizycznie w sklepie... Liczymy na jakiś rodzaj rekompensaty.

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 11 (1 500 wyświetleń)

Dot.: [Info] Brakujące paczki piłkarzy na wypożyczenie - Ronaldo + Ronaldo Nazar

★★★ Novice
I wiadomo coś jak idą prace? Bo trochę kiepsko to wygląda.
Wiadomość 4 z 11 (1 426 wyświetleń)

Dot.: [Info] Brakujące paczki piłkarzy na wypożyczenie - Ronaldo + Ronaldo Nazar

★★★★★ Newbie
Dokładnie... a nie kupowało się droższej wersji, żeby nic z tego nie mieć :/
Wiadomość 5 z 11 (1 405 wyświetleń)

Dot.: [Info] Brakujące paczki piłkarzy na wypożyczenie - Ronaldo + Ronaldo Nazar

★★★★★ Novice

Miałem kupioną edycję Ronaldo i też mi zniknęła paczka

Wiadomość 6 z 11 (1 263 wyświetleń)

Dot.: [Info] Brakujące paczki piłkarzy na wypożyczenie - Ronaldo + Ronaldo Nazar

★★★ Novice
Nadal paczki z wypożyczeń nie pojawiły się na moim koncie.
Wiadomość 7 z 11 (1 250 wyświetleń)

Dot.: [Info] Brakujące paczki piłkarzy na wypożyczenie - Ronaldo + Ronaldo Nazar

★★ Novice

To się nadaje do rzecznika praw konsumenta Wink

Wiadomość 8 z 11 (1 230 wyświetleń)

Dot.: [Info] Brakujące paczki piłkarzy na wypożyczenie - Ronaldo + Ronaldo Nazar

★★ Novice

No fajnie, same stroje i C.Ronaldo. Mogę wiedzieć gdzie ten brazylijski ? Było by fair jakbyście dali jakieś zadość uczynienie... tydzień czekania. Jeżeli nie możecie go przywrócić, z chęcią uświadczyłbym na koncie Ronaldo Nazario w wersji untreadable. Standard smile

Wiadomość 9 z 11 (1 127 wyświetleń)

Dot.: [Info] Brakujące paczki piłkarzy na wypożyczenie - Ronaldo + Ronaldo Nazar

★★★ Newbie
Witam, trzeba się do kogoś zgłaszać aby dali te paczki z Ronaldo? Dostałem na start tylko dwie paczki i nadal nir mam kolejnych dwóch paczek (miały być co tydzień), zawodników tez nie ma do tej pory
Wiadomość 10 z 11 (937 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA