[Info] Battlefield 1 - "Nie przejdą!" Już jest!

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[Info] Battlefield 1 - "Nie przejdą!" Już jest!

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Captur4354353e.PNG

 

Czołem żołnierze! :eahigh_file:

 

Pierwszy z czterech dodatków oficjalnie wylądował i jest gotowy do pobrania! Armia francuska w natarciu "Ils ne passeront pas!"

 

Uwaga: Aktualizację gry Battlefield 1 Nie przejdą muszą pobrać wszyscy posiadacze Battlefield 1. Wiąże się z tym szereg korzyści, w tym możliwość śledzenia rozgrywki z Battlefield 1 Nie przejdą przez osoby, które się w ten dodatek nie zaopatrzą.

 

Na chwilę obecną dostęp do nowej zawartości jest dostępny dla użytkowników usługi Premium w ramach dwu-tygodniowego wcześniejszego dostępu.

 

Info: Niezdecydowanym na BF 1 Premium polecam skorzystać jeszcze z trwającej promocji do 15 marca. Party hat 

 


 

Co wnosi do gry dodatek "Nie przejdą" ?

 

Dodatek i związana z nim aktualizacja to:

 

  • 4 nowe, różnorodne mapy
  • 2 nowe emocjonujące operacje
  • Armia francuska
  • 1 nowa klasa elitarna – czyściciel okopów
  • 1 nowy czołg szturmowy
  • 1 nowy behemot – superciężki czołg Char 2C
  • 6 nowych rodzajów broni głównej do odblokowania
  • 4 nowe rodzaje broni do walki wręcz
  • 1 nowy tryb rozgrywki – Linia Frontu
  • Nowy typ skórek w pakietach bojowych
  • Nowe części broni do walki wręcz w pakietach bojowych
  • Ulepszenia rozgrywki grupowej – funkcja lidera grupy/imprezy

 

Gdzie znajdę więcej informacji o zmianach i usprawnieniach w rozgrywce dla wszystkich użytkowników?

 

  • Zapraszamy na oficjalną stronę o najnowszej AKTUALIZACJI Miłej lektury Nerd

 

Jak mam pobrać dodatek "Nie przejdą!"?

 

  • Grasz na PC: Aktualizacja powinna się pojawić po zalogowaniu na Origin automatycznie!  Jeśli nic nie wyskoczy kliknij prawym na okładkę gry i wybierz opcję Zaktualizuj grę. Dodatkowo możesz użyć opcji Napraw.

  • Grasz na PS4: Instrukcję jak pobrać dodatek znajdziesz TUTAJ

  • Grasz na Xbox One: Instrukcję jak pobrać dodatek znajdziesz TUTAJ

    Dla osób, które mają problemy z pobraniem owej zawartości odsyłam również do naszego artykułu pomocy o Origin.

 

Z mojej strony życzę Wam niezapomnianych momentów na nowych mapach i trybie Linia Frontu.  Przypominam również o naszej małej akcji SZUKAM GRACZY dla "samotnych wilków", którzy chcą ramie w ramie z polskimi graczami przelewać krew na polach makowych SOISSONS :eahigh_file:

 

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 1 (401 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem