Ile można czekać ??

autor: Voyteq123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ile można czekać ??

★ Novice

4 maja została odebrana mi możliwosc gry online w Fife z powodu "przypadku wykrycia nieuczciwej gry", tego samego dnia napisałem maila z odwołaniem. Do dzisiaj nie dostałem zadnych konkretnych informacji, a mija juz 10 dzień. Ile jeszcze czasu moze zająć sprawdzanie mojego zapytania ? Czy jest możliwość np. ponownego wykupienia gry na tym samym koncie, abym odzyskał moje konto FUT albo przynajmniej mozliwosc gry onlne ?

Wiadomość 1 z 2 (2 332 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ile można czekać ??

Community Manager

Hej @Voyteq123

 

Zgodnie z informacją zawartą tutaj minimalny czas oczekiwania na odpowiedź to 72 godziny. Jeżeli do dnia dzisiejszego nie otrzymałeś, odpowiedzi możesz skontaktować się z nami telefonicznie, konsultant może ponownie w Twoim imieniu wysłać takie zgłoszenie. Sprawdź również wszystkie skrzynki na Twojej poczcie (Spam, Reklamy etc)

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (2 457 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ile można czekać ??

Community Manager

Hej @Voyteq123

 

Zgodnie z informacją zawartą tutaj minimalny czas oczekiwania na odpowiedź to 72 godziny. Jeżeli do dnia dzisiejszego nie otrzymałeś, odpowiedzi możesz skontaktować się z nami telefonicznie, konsultant może ponownie w Twoim imieniu wysłać takie zgłoszenie. Sprawdź również wszystkie skrzynki na Twojej poczcie (Spam, Reklamy etc)

Wiadomość 2 z 2 (2 458 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA