Dot.: Gra nie chce się aktualizować.

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra nie chce się aktualizować.

[ Edytowane ]
★★★ Newbie
11 września gra TheSims4 działała dobrze. Lecz gdy pojawiła się opcja AKTUALIZUJ gra nie działa. Kiedy klikam na tę opcję gra nie aktualizuje się i od 12 do dzisiaj nie mogę zaktualizować uruchomić gry. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Wiadomość 1 z 2 (153 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chce się aktualizować.

Community Manager (retired)

Witaj @klaudia16611

 

Przykro mi słyszeć, że po aktualizacji gra przestała działać Oops Lecz spróbujemy coś na to zaradzić!

 

W pierwszej kolejności bardzo proszę, abyś zapoznała się z tym artykułem i wyłączyła wszelkie programy mogące wpływać na działanie Origina.

Następnie przeinstaluj naszą platformę zgodnie z instrukcjami z tej strony. Najnowszą wersję do ponownej instalacji znajdziesz tutaj.

 

Przed ponowną próbą aktualizacji gry, upewnij się, że na Origin włączona jest funkcja bezpiecznego pobierania (Origin -> Ustawienia Aplikacji -> Diagnostyka -> Rozwiązywanie Problemów -> Pobieranie w Trybie Bezpiecznym)

 

Daj znać czy grę udało się zaktualizować. Trzymam kciuki, aby się udało Fingers crossed

 

 

Wiadomość 2 z 2 (146 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem