Fut champions

autor: tom4441
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fut champions

★★★ Newbie

Witam wszystkich dzwoniłem dziś do pomocy EA  w celu pomocy ponieważ w sobotę grałem fut champions i gdy grałem mecz fifia zrobiła update w którym został przedłużony fut champions do poniedziałku mecz uznało mi jako przegrany a gdybym skonyczl ten mecz to był bym w gold 3 i miał bym automatyczne zakwalifikowanie do nastepnej ligi weekendowej Frown piszę tutaj bo tak mi powiedzieli w ea support 

Wiadomość 1 z 3 (181 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fut champions

Community Manager

Hej @tom4441

 

Nie otrzymaliśmy na tą chwile więcej informacji na temat tego by, komunikat w grze powodował rozłączenia czy to podczas FUT Champions lub w innym trybie. Zdarza się, że komunikat generowany przez aplikację na komputerze (Antywirus, Skype etc) może spowodować to, że gra traci fokus. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj. Jeżeli chodzi o samo rozłączenie, upewnij się, że wykonałeś kilka rzeczy zawartych w tym artykule. 

 

Jeżeli błąd, o którym wspomniałeś pojawi się w przyszłości proszę byś opisał go w tym forum. 

Wiadomość 2 z 3 (167 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fut champions

★★★ Newbie

Witam mam teraz problem z kwalifikacja do fut champions wygrałem finał eliminacji do ligig weekendowej i nie dostałem kwalifikacji. zawsze wyskakiwała mi po wygranym finale 

Wiadomość 3 z 3 (161 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA