Re: Fifa17 PS4 Buty

autor: EA_Joker
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa17 PS4 Buty

★★★ Newbie

Witam mam pytanie odnośnie butów w grze fifa 17  spodobały mi się korki Pieree  Emericka Abomayanga w edycji zawodnika kiedy wchodzę na Abomaynga ustawione te buty są na domyślny są to nike takie siwe w czarną siateczkę i z niebieski dużym znaczkiem Nike kiedy wchodzę na edycje zawodnika np. Lewandowskiego chce wybrać buty nie ma opcji domyślny i nie ma tych butów które posiada Abomayang czy ktoś wie dlaczego tak jest i czy te buty może można jakoś odblokować albo czy po jakimś czasie ujawnią się w katalogu bo chciałbym wykorzystać je sobie do kariery zawodnika i wirtualnych klubów dziękuję z góry wszystkim za pomoc i życzę sukcesów w Fifie 17 . Pozdrawiam wszystkich graczy mam nadzieję że ktoś doszedł do  tego .

Wiadomość 1 z 2 (351 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Fifa17 PS4 Buty

EA Community Manager

Hello @Litwin198,

 

I will answer your post in English for now and move it once the Polish Forums are officially available.
 

What shoes in particular are you referring to? You can go to the FIFA Menu, "customize" and then to "edit players" (it's on the same tile as "create a player") and then customize the shoes, there you'll find all the names. You can also scroll through the EASFC catalogue items to find more shoes that you can unlock and then apply to your players.

Wiadomość 2 z 2 (345 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA