Dot.: wymagania

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 18 wymagania PC

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Siemka. Mam zamiar sobie kupić grę o tytule ''FIFA 18''. I mam pytanie na jakiej jakości i ile miałbym fps-ów w grze?

Parametry mojego komputera:

-Windows 10

-Intel Core i5-6400 2,7/3/3

-MSI Geforce GTX1060 Armor 6 GB

-8 GB RAM

-DirectX 12

Dzięki bardzo za każdą odpowiedź

Wiadomość 1 z 3 (1 121 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wymagania

[ Edytowane ]

Witam

 

Wymagania są jak najbardziej OK, Fifa 18 będzie śmigać bez problemu, FPS nikt ci nie poda bo są uzależnione od różnych parametrów. Obstawiam że w porównaniu z Fifa 17 nie będzie wielkiej różnicy więc obstawiam podobne wyniki. Wyczekuj informacji o specyfikacji.

Wiadomość 2 z 3 (1 110 wyświetleń)

Dot.: wymagania

Community Manager (retired)

@kubusieks2001 Witaj!

 

Jak już wcześniej zostało podane, Twoja konfiguracja jest jak najbardziej optymalna pod nowe tytuły, jednak na chwilę obecną nie mamy potwierdzonych jeszcze oficjalnych wymagań gry przez studio. Prosimy o śledzenie informacji na oficjalnych kanałach oraz na samej stronie Origin w sekcji wymagania sprzętowe. Dla abonentów usług Origin Access planowana jest wersja TRIAL 21 września, gdzie posiadacze usługi będą mogli sprawdzić grę przed-premierowo. O wersji DEMO na razie nie mamy żadnej informacji chociaż patrząc na poprzednie edycje, wersja taka demonstracyjna również powinna się pojawić. Soccer ball

Wiadomość 3 z 3 (1 104 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA