Dot.: Fifa 18 - ps3

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 18 - ps3

★★★ Newbie

Czy Fifa 18 wyjdzie na konsole playstation 3 ? 

Wiadomość 1 z 4 (908 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 - ps3

Community Manager (retired)

Cześć @kacper115400

 

Niestety na razie nie posiadamy żadnych informacji na ten temat. Gra nie została jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziana, ale gdy ten moment nastąpi, na pewno pojawi się również informacja na jakich platformach będzie można pograć w FIFA 18 Wink Prosiłabym, abyś uzbroił się w cierpliwość.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia na wirtualnej murawie! :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 4 (878 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 - ps3

★★★ Newbie
Mi sie wydaje ze raczej BD na ps3 FIFA 18 inaczej na PlayStation store nie bylo by fify 18 i oczywiscie mozna ja kupic przedpremierowo a pobrac BD mozna w dniu premiery w wersji standardowej za ponad 200 zł :P nie BD jej zamawial bo szkoda hajsu a teraz na weekend wychodza zawodnicy futties i chce po otwierać paczki za FIFA pointsy a jak wyjdzie FIFA na ps3 to kupie ją jakos miesiac lub dwa po wyjsciu bo raczej serwery moga byc przyciazone i beda lagi przy graniu meczów :P Wink
Wiadomość 3 z 4 (581 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 - ps3

Community Manager (retired)

@kacper115400

 

Moja pierwsza odpowiedź jest jeszcze z kwietnia, kiedy nie posiadaliśmy potwierdzonych informacji na temat wydania FIFA 18 na starszą generację konsol, ale jak słusznie zauważył @KiPeRxGamer - FIFA 18 będzie dostępna w specjalnej edycji Legacy na konsole PS3 oraz Xbox 360 :eahigh_file:

 

A tak trochę poza tematem - @KiPeRxGamer polujesz na jakiś konkretnych zawodników w tegorocznych FUTTIES? Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (574 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA