Fifa 18 origin

autor: sebekm94
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zbanowe konto.

★★★ Newbie

Witam. Chciałbym zapytać czy jeśli moje konto zostało zbanowane na FIFE 17 to czy będę mógł grać na tym samym koncie w FIFE 18 w tryby Online?

Wiadomość 1 z 4 (362 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zbanowe konto.

Community Manager (retired)

Witaj @Vashiuk

 

To zależy od rodzaju blokady, jaką dostałeś na konto. Jednak w znacznej większości przypadków blokada w jednej części gry uniemożliwia rozgrywkę online we wszystkich odsłonach FIFY Oops

 

Polecam, abyś zapoznał się z tym artykułem i spróbował wyjaśnić całą sytuację z odpowiednim zespołem, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (384 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zbanowe konto.

Community Manager (retired)

Witaj @Vashiuk

 

To zależy od rodzaju blokady, jaką dostałeś na konto. Jednak w znacznej większości przypadków blokada w jednej części gry uniemożliwia rozgrywkę online we wszystkich odsłonach FIFY Oops

 

Polecam, abyś zapoznał się z tym artykułem i spróbował wyjaśnić całą sytuację z odpowiednim zespołem, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 4 (385 wyświetleń)

Fifa 18 origin

★★★★★ Newbie

Witam , mam pytanie dotyczące fify 18, otóż mam zablokowaną możliwość gry w ultimate team w Fifie 15,16,17. Czy jeżeli kupię Fifę 18 i dodam ją do aktualnego konta na którym zablokowana jest możliwość grania w ultimate, będę mógł grać online  ? Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 4 (325 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 origin

Community Manager (retired)

Witaj @sebekm94

 

Pozwoliłam sobie przenieść Twoje pytanie do tego wątku. Powyżej znajdziesz instrukcje co zrobić, aby dowiedzieć się jaki rodzaj blokady jest nałożony na Twoje konto Wink

Wiadomość 4 z 4 (313 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA