Dot.: Fifa 17 PC Buty

autor: czeslaw40
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 17 PC Buty

★★ Novice

Witam! 

Mam pytanie, otóż czy nowe buty, które są dostępne w katalogu graczy na PS4 będą także dostępne na PC? Zamiast automatycznie wygenerowanych? Co ciekawe, problem nie występuje w trybie UT. Mam na myśli np. korki, w których obecnie gra m. in. Robert Lewandowski: Nike Hypervenom III Phantom. Pozdrawiam. 

Wiadomość 1 z 4 (1 424 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 PC Buty

Community Manager (retired)

Witaj @czeslaw40

 

Czyżbyś miał na myśli ten model? Cudeńko :D

 

Niestety, dostaliśmy już kilka zgłoszeń dotyczących problemów z aktualizacjami katalogu na PC. Studio FIFA przygląda się całej sprawie Soccer ball

 

Jeśli pojawią się jakieś nowe informacje, postaram się zaktualizować ten wątek. Zawsze możesz też zajrzeć na oficjalne forum albo twittera gry FIFA.

 

Pamiętaj również, że jeśli któryś z Twoich znajomych posiada ten model butów w swoim katalogu, zawsze może Ci go podarować!

 

A tak z czystej ciekawości... W czym obecnie Twój zespół biega po boisku? Wondering

Wiadomość 2 z 4 (1 411 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 PC Buty

[ Edytowane ]
★★ Novice

Niestety nikt z graczy pecetowych nie ma tego modelu, posiada je natomiast mój znajomy, który pogrywa w fifę 17 na XBOX-ie, jednak jestem prawie pewien, iż nie da się podarować nagród z katalogu znajomemu z innej platformy. 
Żeby nie być w cudzysłowie gołosłownym wstawiam link, który ukazuje jak okropnie wyglądają automatycznie wygenerowane buty przez komputer: http://imgur.com/a/J0V75
Ja jestem zmuszony zadowolić się Nike Phantom II oraz podobnie kolorystycznymi Nike Magista Obra Standard smile
Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 4 (1 404 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 PC Buty

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

I co Studio FIFA nadal pracuje nad tym? pół roku po update'cie gówno za przeproszeniem z tym zrobiliście...

EA to jedna wielka żenada.

Wiadomość 4 z 4 (910 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA