FIFA18 - Brak polskiego komentarza

autor: zordonele
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA18 - Brak polskiego komentarza

[ Edytowane ]
★ Apprentice

@EA_Kuba Nie no same wspaniałe porady. Nie można kupić gry zagranicą bo nie będzie polskiego języka. Gdy ktoś mieszka w innym kraju to musi grać po angielsku? Totala bzdura.

 

Dzwoniłem na infolinię nic to nie dało. Temat jest również poruszany na angielskim forum mam nadzieje, że tam ktoś zdoła pomóc bo tu widać próżno szukać "wsparcia".

Ciekawe dla czego polski komentarz jest dostępny tylko u nas w kraju i w Rosji. Chyba bliżej nam do UE- do wersji Multi Language - wszystkie pozostałe języki tam są. EA skomplikowało nam życie.

Co ciekawe po uruchomieniu gry jest Luncher w języku polskim tylko po co dać nam możliwość gry po polsku ;]

Wiadomość 11 z 26 (1 582 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA18 - Brak polskiego komentarza

★ Novice

A ja z kolei mam pytanie odnośnie angielskiej wersji. Na stałe mieszkam w angli, ale w tym momencie jestem na urlopie w polsce. Mam polskiego origina, lecz chciałbym zakupić wersję z angielskim komentarzem. Gdzie powinienem go zakupić by na 100pro uniknąć szpakowskiego i lisowskiego?

Pozdro

Wiadomość 12 z 26 (1 572 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Fifa 18 - Brak polskiego języka,wersja wielojęzykowa, EA pomóżcie nam

★ Apprentice

Witam,

zwracam się do polskiego Community EA.

Piszę w sprawie braku języka polskiego w wersji wielojęzykowej zakupionej za granicą.

Tak wiem język polski jest tylko w wersji z jakimś jednym językiem (rosyjskim?), tak wiem, sprzedawca mnie oszukał ale nie ma mowy o zwrocie w takim przypadku.

Szokujące troszeczkę jest to, że Wy tj ludzie z polskiego oddziału EA odprawiacie nas z kwitkiem zamiast nam pomóc, a na ANG forum @EA_Andy załatwił czeskim graczom, czeską wersję w tej samej wersji co aktualnie posiadam np ja.

Moglibyście się postarać trochę i nam pomóc bo jak ma sobie poradzić np. ktoś kto chce za granicą kupić grę w swoim ojczystym języku?

Proszę o pomoc. Przecież to nie jest skomplikowane udostępnić w wersji wielojęzykowej nam polakom nasz ojczysty język, podejrzewam, że pliki językowe i tak znajdują się w grze tylko nie mamy do nich dostępu.

Wiadomość 13 z 26 (1 554 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 - Brak polskiego języka,wersja wielojęzykowa, EA pomóżcie nam

Hej.

Skontaktowałem się w tej sprawie z EA_Andy i sytuacja z czeskim graczem była bardzo specyficzna co kwalifikowało się pod taką możliwość.

Niestety, ale obawiam się, że w tym przypadku nie ma takiej możliwości. Jedyne co mogę od siebie doradzić to uwaga na przyszłość. Zawsze należy sprawdzać szczegóły produktu, który zamierzamy kupić, aby ominąć podobnych problemów.

Wiadomość 14 z 26 (1 547 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 - Brak polskiego języka,wersja wielojęzykowa, EA pomóżcie nam

★ Apprentice

Tylko z tej porady nic nie płynie, bo języka polskiego w dalszym ciągu brak. Nie rozumiem sensu wprowadzania podziału na regiony tak totalnie z d**y. W innych przypadkach są regiony bardziej sensowne EU, NA, czy ASIA, a tu? Większość języków do kupy a Polaków z Ruskami do jednego kosza, a ponoć jesteśmy w EU a nie RU.

Wiadomość 15 z 26 (1 540 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 - Brak polskiego języka,wersja wielojęzykowa, EA pomóżcie nam

Community Manager

@Skillzor_Pawel

 

Temat języka jest kontrowersyjny i budzi zawsze wiele emocji pośród graczy. Jedni chcą grać po polsku inni, wolą grać w języku angielskim. 

 

Powtórzę po raz kolejny. 

 

Jeśli gra została zakupiona przez Origin poza granicami Polski do konta zostanie przypisana wersja gry dla danego kraju, która nie będzie zawierała języka polskiego (różni się to dla niektórych gier. Dostępne języki zawsze wyszczególnione są w zakładce "W skrócie").

 

Jeśli gra została zakupiona przez Origin w Polsce, będzie ona w języku polskim (jeśli dla danego tytułu jest on dostępny). Jeśli z jakiegokolwiek powodu gra nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz skorzystać z funkcji zwrotu w ramach Gwarancji zadowolenia gier z Origin

 

Jeśli gra została zakupiona w formie pudełkowej lub elektronicznej, ewentualny zwrot gry jest rozpatrywany przez sprzedawcę. Lista zaufanych sprzedawców znajduje się tutaj. Jeśli produkt był opisany jako dostępny w języku polskim, a nie jest, może być to podstawą reklamacji. Dodam tutaj, że nie istnieje klucz posiadający wszystkie języki. 

 

Problem z grą w języku czeskim związany był z błędem, który został poprawiony przez nasz zespół Origin. Nie został on w żaden sposób "dodany" do gry. @EA_Andy, był powiernikiem informacji na temat tego, że problem został rozwiązany dla czeskich graczy.

 

@Skillzor_Pawel Bardzo proszę, jeśli powołujesz się na jakąkolwiek informację, z naszych innych forów to dokładnie zapoznaj się z problemem, Twoja wiadomość wprowadza innych użytkowników w błąd. Kontynuowanie takiego zachowania będzie prowadzić do permanentnej blokady konta. 

 

Wiadomość 16 z 26 (12 210 wyświetleń)

Dot.: FIFA18 - Brak polskiego komentarza

Community Manager (retired)

 

Witajcie!

 

Kwestia dostępnych wersji językowych w grze FIFA 18, została już niejednokrotnie wyjaśniona! Dlatego prosimy o nie zakładanie dodatkowych wątków, gdyż będą one zamykane. 

 

Odpowiedź mojego kolegi w tym wątku jest ostateczna i oficjalna! 

 

Jeśli zakupiliście grę w wersji GLOBAL (World Wide) to nie ma w niej języka PL, który jest dostępny tylko na terenie naszego kraju w wersji pudełkowej bądź na Orign (polskie IP)!

 

13142111a111.PNG

 


 

@YAGER_B0MBER

 

Zerknij proszę na odpowiedz mojego kolegi w tym wątku. Jest tam wytłumaczone jaki język będzie dostępny po zakupie na terenie Polski.

 

 

 

 

Wiadomość 17 z 26 (1 513 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 - Brak polskiego języka,wersja wielojęzykowa, EA pomóżcie nam

★★★★★ Newbie

Witam 

Kupiłem grę FIFA 18 na stronie internetowej i mam ją w języku ROSYJSKIM! 

Czy jest możliwość abym miał ją w języku POLSKIM!

Czy ulepszenie do EDYCJI RONALDO da mi język POLSKI!!!

 

 

Wiadomość 18 z 26 (1 487 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 - Brak polskiego języka,wersja wielojęzykowa, EA pomóżcie nam

★★ Novice

Powiem jedno jestescie zwyklymi naciagaczami i zlodziejami. ludzie placa nie male pieniadze za gre a wy nic nie mozecie zrobic. ciekawe wystarczylo by aktualizacje zrobic z jezykiem polskim ku..rwa i po sprawie oszusci

Wiadomość 19 z 26 (1 478 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 - Brak polskiego języka,wersja wielojęzykowa, EA pomóżcie nam

★ Apprentice

Popieram kolegę wyżej. Przecież to takie proste, a wszyscy byliby zadowoleni. Ale hajs musi się zgadzać bo pewnie EA boi się, że jakieś cebulaki z europy kupowaliby w Polsce bo taniej. 

Ciekawe, że w wersji Global jest coraz więcej języków (ostatnio sprawdzałem było 12 dziś już 13) do wyboru przy starcie. Jak to jest, że tam języki są dodawane?

Wiadomość 20 z 26 (1 442 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA