Dot.: FIFA 18 "trainerzy"

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA 18 "trainerzy"

★★ Novice

Jeżeli chodzi o grę FIFA na komputerach osobistych jest jeden problem, a mianowicie "trainerzy". Może w następnej odsłonie doczekamy się jakiegoś rozwiązania które pozbędzie się nie wszystkich ,ale chociaż większość takich osób. Moim zdaniem fajną sprawą był by mały system zgłoszeń z waszej strony. Załóżmy jeżeli dana osoba dostała by kilka reportów została by przez z was sprawdzona ,potem zbanowana. Sądzę że nie był by to dla was wielki problem, a naprawiło po części rozgrywkę na platformie jaką jest PC.
Pozdrawiam Angel

Wiadomość 1 z 2 (271 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: FIFA 18 "trainerzy"

Community Manager (retired)

Cześć @puchowskyy

 

Wielkie dzięki za sugestię Wink Sama doskonale wiem, że trainerowcy na PC mogą być niezwykle uciążliwi... delikatnie mówiąc.

 

Pamiętaj proszę, że również w FIFA 17 każde zgłoszenie oszusta za pomocą dedykowanego kanału jest traktowane przez nas jak najbardziej poważnie. Oczywiście gra powinna sprawiać przyjemność, a nie być źródłem frustracji. Czasem gracze mogą nie być świadomi naszych działań, które mają za zadanie ukrócić działalność takich cwaniaczków, gdyż ze względu na ochronę danych nie możemy informować o wynikach takich dochodzeń. Co nie oznacza, że próżnujemy - wręcz przeciwnie.

 

Tak czy inaczej, jeszcze raz dziękuję za ponowne zwrócenie na to naszej uwagi przy okazji premiery kolejnej gry FIFA.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia na wirtualnej murawie (i oby jak najmniej spotkań z oszustami)! Soccer ball

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (258 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: FIFA 18 "trainerzy"

Community Manager (retired)

Cześć @puchowskyy

 

Wielkie dzięki za sugestię Wink Sama doskonale wiem, że trainerowcy na PC mogą być niezwykle uciążliwi... delikatnie mówiąc.

 

Pamiętaj proszę, że również w FIFA 17 każde zgłoszenie oszusta za pomocą dedykowanego kanału jest traktowane przez nas jak najbardziej poważnie. Oczywiście gra powinna sprawiać przyjemność, a nie być źródłem frustracji. Czasem gracze mogą nie być świadomi naszych działań, które mają za zadanie ukrócić działalność takich cwaniaczków, gdyż ze względu na ochronę danych nie możemy informować o wynikach takich dochodzeń. Co nie oznacza, że próżnujemy - wręcz przeciwnie.

 

Tak czy inaczej, jeszcze raz dziękuję za ponowne zwrócenie na to naszej uwagi przy okazji premiery kolejnej gry FIFA.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia na wirtualnej murawie (i oby jak najmniej spotkań z oszustami)! Soccer ball

 

Wiadomość 2 z 2 (259 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA