FIFA 18 SBC

autor: fabiansayian800
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 18 SBC

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Dlaczego na ps3 nie ma SBC? W sensie na next-genach są ważne mecze a na ps3 nie ma ważnych meczy czy sbc o Mane.Są tylko brązowe, srebrne i złote wymiany oraz różne hybrydy ligowe itp. Proszę o odpowiedź.
/////
Why there's no sbc's on ps3? I mean, on ps4 and x1 there are marquee matchups but there's no marquee matchups on ps3 or sbc potm Mane. There are only bronze, silver and golden sbc's or hybrid leagues etc. Please, respond.

Wiadomość 1 z 11 (2 317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 SBC

★★★★★ Newbie
Tez nie wiem
Wiadomość 2 z 11 (2 280 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 SBC

★★ Novice
Ja mam to samo, dzwonilem niewiedza przekaza dalej. Narazie maja mase innych problemow. Jakby poinformowali o tym przed premiera to 90% uzytkownikow ps3 by olała fife
Wiadomość 3 z 11 (2 135 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 SBC

Community Manager

@fabiansayian800 @ameruso87 @matejko9222

 

Witajcie Standard smile 

 

Wiemy, jak chętnie wykonujecie SBC. W przyszłości jeśli wymagania technologiczne pozwolą nam na to dodamy nowe SBC do wersji Legacy gry FIFA 18. Nie będzie jednak możliwości dodania wyzwań, które mogliście znaleźć na innych platformach.  :eahigh_file:

Wiadomość 4 z 11 (1 979 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 SBC

★★ Novice
A jak daleka ta przyszlosc ? Nam chodzi tylko o to zeby byly sbc jak w 17stce i paczki promo bo tez nic nie ma...
Wiadomość 5 z 11 (1 977 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 SBC

★★ Novice

Czuje się oszukany ponieważ kupując wersje legacy Fifa 18, było jasno napisane że będzie posiadała takie same funkcje jak w poprzedniej Fifie. Po włączeniu trybu ultimate jedynie jakie zadania są do zrobienia to brązowe, srebrne, złote wymiany oraz hybrydy. Niema żadnych ważnych meczy czy zadań live które były w Fifie 17( tam się dało jeśli to ten sam produkt?), więc niech ktoś co tu odpowiada nie pisze że się nie da tego zrobić. Po prostu zostaliśmy oszukani tak to trzeba nazwać!

Wiadomość 6 z 11 (1 820 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18 SBC

★★★★★ Newbie
Oszukali mnie * *
Wiadomość 7 z 11 (1 766 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18 SBC

★★★★★ Newbie
Sz ma ty oszusci normalnie kpina
Wiadomość 8 z 11 (1 763 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18 SBC

★★★ Newbie
Zgadzam się zostaliśmy oszukani. Kupiłem fife 18 że względu na nowe sbc i możliwość korzystania z aplikacji companion, bardzo dużo czasu poświęcam tej aplikacji. Jak ma to tak wyglądać to, to jest ostatnia fifa którą kupiłem.
Wiadomość 9 z 11 (1 125 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18 SBC

★★★★ Novice
Czyli problem z sbc i waznymi meczami bez zmian.czyli co na ps3 nic juz nie zostaje do roboty jeżeli wszystko porobiles.lipa niesamowita.
Wiadomość 10 z 11 (533 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA