FIFA 18 PS3/XBOX360

autor: zahar19891
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 18 PS3/XBOX360

★★ Novice

Witam. Ogarnia ktoś czy na starej generacji będą jakieś zmiany w FIFIE 18? Czy tylko update strojów, składów i to wszystko? 

Wiadomość 1 z 7 (510 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 PS3/XBOX360

Community Manager (retired)

Witaj @zahar19891

 

Wszelkie informacje na temat Edycji Legacy przeznaczonej tylko na konsole PS3 oraz Xbox360 znajdziesz w tym przydatnym FAQ na oficjalnej stronie gry, ale pozwól że zacytuję fragment, który powinien odpowiedzieć na Twoje pytanie Wink

 

Edycja Legacy gry EA SPORTS FIFA zawiera aktualizację strojów i składów odzwierciedlającą aktualne zmiany w świecie piłki. Nie zawiera żadnych nowych funkcji ani zmian w silniku gry.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 7 (471 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 PS3/XBOX360

★★ Novice
Wiadomość 3 z 7 (468 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 PS3/XBOX360

Community Manager (retired)

@zahar19891

 

Nie ma sprawy. My mamy szybki dostęp do takich informacji, więc mam nadzieję że przynajmniej zaoszczędziłam Ci trochę czasu na przeszukiwanie sieci Wink

 

A ceny raczej nie odstają od innych przeciętnych cen gier AAA na starszą generację konsol. No cóż... taki mamy rynek Oops Sama liczę, że to się zmieni, bo może wtedy wrócę do mojego trochę zakurzonego PS3, aby ograć jakieś klasyki i dam odpocząć PS4.

Wiadomość 4 z 7 (460 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 PS3/XBOX360

★★ Novice

@EA_Ataashi A no zaoszczędziłaś, bo ostatnio miałem problem z internetem i częściej go nie było więc tym bardziej dzięki. 
Mogłoby się zmienić, bo nie ukrywajmy, 230-250 złotych za tę samą grę... no... Dla mnie to dużo, ale jak kto woli. Poczekam aż będzie jakieś cyfrowe promo w PSN, a będzie kiedyś na pewno. 
Mi PS3 w zupełności wystarczy, nie liczę pikseli i nie mam ciśnienia, żeby było ich tyle, żeby ostrością można było się skaleczyć. 720 czy 1080p mi odpowiada. no ale ja to ja. Granie w 30 klatkach też mi nie przeszkadza, więc nie czuję potrzeby, żeby się przesiadać na ps4. Wink 

Wiadomość 5 z 7 (456 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18 PS3/XBOX360

Community Manager (retired)

@zahar19891

 

O promocje bym się nie martwiła, bo wcześniej czy później na pewno się pojawią Wink

 

I tak całkiem szczerze, to przesiadłam się na nowszą konsolę tylko dla tzw. "exclusive'ów" - ah, to Uncharted 4.

 

Mój telewizor (o ile można to tak nazwać) nawet tych wszystkich obiecanych 4K nie wspiera, ale i tak nie robi mi to jakiejś wielkiej różnicy Tongue out

Wiadomość 6 z 7 (454 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 PS3/XBOX360

★★ Novice

@EA_Ataashi Mój telewizor wyciąga maksymalnie 1080p :D aaa no i ma 3D z którego skorzystałem tylko jeden jedyny raz :P jak go kupiłem i sprawdziłem czy działa :D teraz nawet nie wiem gdzie rzuciłem okulary. Wink Dla mnie te wszystkie bajery są zbędne. Ale fakt... dla takich gier jak Uncharted (chociaż to nie mój klimat) pewnie warto się zaopatrzyć w nową generację. 

Wiadomość 7 z 7 (447 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA