FIFA 18 PL - komentatorzy

autor: marcin25321
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 18 PL - komentatorzy

★★★★★ Newbie

Witam

 

Mam zamiar zakupić FIFE 18 w przedsprzedaży, ale nie wiem w jakiej wersji językowej kupić. Gdyż chciałbym, żeby podczas rozgrywki słyszał angielski komentarz. I nasuwa się takie pytanie. Czy w polskiej wersji będzie opcja zmiany komentatora na angielski czy nie ? Czy muszę zakupić wersje ENG?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 6 (2 836 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 PL - komentatorzy

Hej.

Kupując grę w polskim sklepie Origin będzie prawdopodobnie posiadał tylko Polską i Czeską wersję pełnego komentarza. Więc odpowiedź brzmi tak, musisz kupić wersję ENG.

Gdzie kupić gry EA?

Wiadomość 2 z 6 (2 829 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18 PL - komentatorzy

Community Manager (retired)

Witaj @marcin25321

 

Tak jak już wspomniał @Revan2000s, zamawiając FIFA 18 z polskiego sklepu prawdopodobnie dostaniesz grę bez angielskiego komentarza. Dostępne języki zawsze są wypisane na opakowaniu, dlatego przy zakupie wersji pudełkowej upewnij się, które języki będą dostępne.

 

W przypadku zakupu wersji cyfrowej w Origin, zerknij na zakładkę W skrócie, aby znaleźć informację o dostępnych językach.

 

https://www.x.origin.com/pol/pl-pl/store/fifa/fifa-18/standard-edition#overview

 

Zawsze warto sprawdzić informacje przed dokonaniem zakupu, żeby nie kupić kota w worku Wink

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 6 (2 825 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18 PL - komentatorzy

★★★★★ Novice

To tak z ciekawości gdzie kupić w Polsce normalną angielską wersję gry Fifa18? bo gniot w wersji F17PL mam i nie da się grać z włączonymi komentatorami.

Jeśli znacie prosiłbym o link do miejsca gdzie można/będzie można zakupić normalną full wersję angielską

Wiadomość 4 z 6 (2 801 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 PL - komentatorzy

Osobiście radziłbym kupić grę w zagranicznym oddziale sklepu Amazon.

 

Wiadomość 5 z 6 (2 789 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18 PL - komentatorzy

★★★ Novice

czy jezeli zmienię ip na  kraj uniited kingdom i wtedy kupię z origin to nie zablokują mi potem konta?

Wiadomość 6 z 6 (2 652 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA