Emblematy Dla Plutonów

autor: McPartylivePl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Emblematy Dla Plutonów

[ Edytowane ]
★★★★ Guide
Witam ponownie 😃
Dzisiaj mam troszkę nietypową informację.
Mam propozycję emblematów dla tych którzy być może nie mają cierpliwości, być może pomysłów, czy też czasu na zrobienie emblematów dla swojego plutonu.
Zaproponuje kilka wersji które zrobiłem i chętnie się podziele nimi 😃
Na początku zdradzę że jest tu mały chaczyk, bo zależy mi na małej wymianie ale nie koniecznie jeżeli stanowiło by to większy problem.
Jeśli chodzi o wymianę to zależy mi na kodzie do dog tag FridayNightBattlefield 😃, lecz nie dla tego że nie chce mi się go samemu zdobyć ponieważ gram i walczę nieraz na Friday i nawet tydzień temu miałem mały sukces ale niestety za to niedostałem dog tagu, wiem że koledzy z tego forum często grają w piątek ja niestety pracuje na trzy zmiany i nie mam tak często okazji, Revan wiem że już na Twitterze widziałeś jeden z moich emblematów dla Friday 😃
Ok to czekam na odzew i bardzo pozdrawiam 😃
Ps.oczywiście teksty są do zmiany na życzenie lub propozycje innego kształtu grafiki, na obrazach jest nazwa plutonu w którym jestem 😃
Wiadomość 1 z 4 (544 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Emblematy Dla Plutonów

Po zasięgnięciu informacji u prowadzących #fnb, muszę stwierdzić, że nie ma innej możliwości niż granie w piątki na odpowiednim serwerze. Na PC zazwyczaj wygląda to tak, że wybieranych jest kilku VIPów, których należy zabić w walce wręcz. Dodatkowo warto obserwować konta na twitterze osób związanych z fnb, gdyż czasem wrzucają tam kilka kodów. 

Zapraszam także na serwer discord EA Gaming. Jest to idealne miejsce na kontakt i integrację wokół gier EA i nie tylko.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (573 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Emblematy Dla Plutonów

★★★★ Guide
Pochwalę się ostatnim meczem na Friday 😃
Wiadomość 2 z 4 (539 wyświetleń)

Dot.: Emblematy Dla Plutonów

Po zasięgnięciu informacji u prowadzących #fnb, muszę stwierdzić, że nie ma innej możliwości niż granie w piątki na odpowiednim serwerze. Na PC zazwyczaj wygląda to tak, że wybieranych jest kilku VIPów, których należy zabić w walce wręcz. Dodatkowo warto obserwować konta na twitterze osób związanych z fnb, gdyż czasem wrzucają tam kilka kodów. 

Zapraszam także na serwer discord EA Gaming. Jest to idealne miejsce na kontakt i integrację wokół gier EA i nie tylko.

Wiadomość 3 z 4 (574 wyświetleń)

Dot.: Emblematy Dla Plutonów

★★★★ Guide
Rzeczywiście masz racje wrzucają na twitterze ale nigdy nie zdąże go wykożystać😳 inni tak szybko go wbijają że nie mam szans, ale dzięki za info 😃
Napewno przyda się innym.
Pozdro.
Wiadomość 4 z 4 (493 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem