Dot.: Edycja limitowana / steelbook

autor: HelsingsPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Edycja limitowana / steelbook

★★★ Newbie

Witam wszystkich miłośników ME Standard smile

Mam dwa małe pytania natury kolekcjonerskiej. Jestem posiadaczem edycji limitowanych wszystkich części oryginalnej trylogii i miałem cichą nadzieję, że Andromeda też się w takiej ukaże. Wiem, że są dostępne dwie kolekcjonerki (nie wiem czy jakieś sklepy w PL je mają) ale nie zbieram figurek i modeli, więc nie jestem nimi zainteresowany. Jest jakaś minimalna szansa na edycję w stylu N7, czyli Steel+ artbook i soundtrack?

Czas na pytanie nr 2. Czy jest planowany steelbook jako dodatek do zamówień w jakimś sklepie? Przejrzałem oferty w internecie(polskie sklepy) i nic nie znalazłem. W saturnie jest dostepny za 30PLN pakiet przedpremierowy ale w plastiku.

pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (236 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Edycja limitowana / steelbook

Community Manager (retired)

Witaj @HelsingsPL

 

Po pierwsze, ogromnie zazdroszczę posiadania ME3 w edycji N7! Ja niestety nie mogę pochwalić się nawet pudełkiem, bo grę zakupiłam bezpośrednio na Originie Embarrassed

 

Niestety na ten moment nie mam żadnych informacji na temat pojawienia się takiej edycji dla gry Mass Effect Andromeda. Jak już sam zauważyłeś, steelbook jest dostępny jedynie w wersjach kolekcjonerskich wraz z modelem Nomada. Udało mi się znaleźć informację o dostępnym steelbooku na platformie Amazon, jednak znowu nie mam żadnego potwierdzenia czy jakikolwiek z naszych oficjalnych polskich dystrybutorów będzie go posiadał w swojej ofercie. Takie decyzje są zwykle podejmowane bezpośrednio przez sprzedawców.

 

Mam nadzieję, że to nie zniechęci Cię do zakupu samej gry. Pamiętaj, że przy zamówieniu przedpremierowym oraz zapisaniu się do Inicjatywy Andromeda, możesz wyłapać kilka fajnych cyfrowych bonusów w grze.

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (235 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Edycja limitowana / steelbook

Community Manager (retired)

Witaj @HelsingsPL

 

Po pierwsze, ogromnie zazdroszczę posiadania ME3 w edycji N7! Ja niestety nie mogę pochwalić się nawet pudełkiem, bo grę zakupiłam bezpośrednio na Originie Embarrassed

 

Niestety na ten moment nie mam żadnych informacji na temat pojawienia się takiej edycji dla gry Mass Effect Andromeda. Jak już sam zauważyłeś, steelbook jest dostępny jedynie w wersjach kolekcjonerskich wraz z modelem Nomada. Udało mi się znaleźć informację o dostępnym steelbooku na platformie Amazon, jednak znowu nie mam żadnego potwierdzenia czy jakikolwiek z naszych oficjalnych polskich dystrybutorów będzie go posiadał w swojej ofercie. Takie decyzje są zwykle podejmowane bezpośrednio przez sprzedawców.

 

Mam nadzieję, że to nie zniechęci Cię do zakupu samej gry. Pamiętaj, że przy zamówieniu przedpremierowym oraz zapisaniu się do Inicjatywy Andromeda, możesz wyłapać kilka fajnych cyfrowych bonusów w grze.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 3 (236 wyświetleń)

Dot.: Edycja limitowana / steelbook

★★★ Newbie

Dzięki za szybką odpowiedź Standard smile Jeżeli okaże się, że żaden sklep nie dokłada steelbooka to najwyżej kupię zwykłą edycję na premierę i  pudełko z amazona Standard smile Szukałem edycji limitowanych i ten samodzielny steelbook jakoś mi umknął.

Wiadomość 3 z 3 (209 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem