Dot.: Dragon Age Inkwizycja PS4 store - funkcje cross-platformowe ?

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dragon Age Inkwizycja PS4 store - funkcje cross-platformowe ?

★★★ Novice

Witam, mam pytanie odnośnie
Dragon Age™: Inkwizycja - Edycja 'Gra Roku' w PlayStation Store.


https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/dragon-age-inkwizycja-edycja-%27gra-roku%27/cid=EP0006-CU...

W specyfikacji napisane jest:

Gracze sieciowi 2-4
minimalna ilość wolnego miejsca 45 MB
funkcje cross-platformowe

 

Czy to znaczy, że gracze z PC i PS4 mogą grać razem w multiplayer ?
Proszę o szczegółowe wyjaśnienie co to są "funkcje cross-platformowe"

Wiadomość 1 z 2 (883 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dragon Age Inkwizycja PS4 store - funkcje cross-platformowe ?

Community Manager (retired)

@LilianaMoore Witaj na naszym forum!

 

Niestety ale koledzy z Playstation przy niektórych opisach produktów wprowadzają małe zamieszanie...nawet najlepszym to się zdarza. Wink 

 

Jeśli zajrzymy na stronę sklepu DAI  Edycja Gra Roku w języku angielskim dostrzeżemy brakujący istotny element w polskim opisie mianowicie:

 

1 player

Network Players 2-4
45MB minimum save size
Cross Platform Features PS4™ - PS Vita
HD Video Output 720p,1080i,1080p

 

W tym konkretnym przypadku chodzi o opcję tzw. GRY ZDALNEJ pozwalającej uruchomić grę również na innym urządzeniu niż konsola (np. PS Vita)  przez oferowane rozwiązania od Sony.

 

Dragon Age Inkwizycja nie posiada trybu Multiplayer gdzie gracze np. na konsoli PS4 mogą rywalizować z graczami na PC.

 

Po więcej informacji jak działa Gra Zdalna tzw. Remote Play zajrzyj TUTAJ  Jak gra działa w ruchu na PS Vita możesz zajrzeć np. Youtube Computer

 

Mam nadzieję, że się skusisz bo za 59 zł za podstawę (która zajęła mi ponad 100 godzin) oraz dodatki dostajesz masę zabawy na wiele godzin.Game controller

 

 

O szczegółowej definicji cross-platform w grach oraz czemu nie jest to standardem (PC - PS4 - Xbox One itp.) odsyłam Cię do zasobów internetu Wink

 

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 086 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dragon Age Inkwizycja PS4 store - funkcje cross-platformowe ?

Community Manager (retired)

@LilianaMoore Witaj na naszym forum!

 

Niestety ale koledzy z Playstation przy niektórych opisach produktów wprowadzają małe zamieszanie...nawet najlepszym to się zdarza. Wink 

 

Jeśli zajrzymy na stronę sklepu DAI  Edycja Gra Roku w języku angielskim dostrzeżemy brakujący istotny element w polskim opisie mianowicie:

 

1 player

Network Players 2-4
45MB minimum save size
Cross Platform Features PS4™ - PS Vita
HD Video Output 720p,1080i,1080p

 

W tym konkretnym przypadku chodzi o opcję tzw. GRY ZDALNEJ pozwalającej uruchomić grę również na innym urządzeniu niż konsola (np. PS Vita)  przez oferowane rozwiązania od Sony.

 

Dragon Age Inkwizycja nie posiada trybu Multiplayer gdzie gracze np. na konsoli PS4 mogą rywalizować z graczami na PC.

 

Po więcej informacji jak działa Gra Zdalna tzw. Remote Play zajrzyj TUTAJ  Jak gra działa w ruchu na PS Vita możesz zajrzeć np. Youtube Computer

 

Mam nadzieję, że się skusisz bo za 59 zł za podstawę (która zajęła mi ponad 100 godzin) oraz dodatki dostajesz masę zabawy na wiele godzin.Game controller

 

 

O szczegółowej definicji cross-platform w grach oraz czemu nie jest to standardem (PC - PS4 - Xbox One itp.) odsyłam Cię do zasobów internetu Wink

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 2 (1 087 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem