Dot.: Drago Age: Inkwizycja - Zbyt wysoki poziom trudności? A gdzie tam!

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Drago Age: Inkwizycja - Zbyt wysoki poziom trudności? A gdzie tam!

★★★ Pro

Witam,

 

Pamiętacie czasy Neverwinter Nights 2 kiedy to nawet najłatwiejszy poziom trudności potrafił sprawić masę kłopotów? Rozpoczynając swoją przygodę w grze DA: Inkwizycja obawiałem się tego, że nie sprostam wymogą gry z gatunku RPG. Moje pierwsze podejście ukończyłem na najniższym poziomie trudności (grałem magiem). Nawet najłatwiejsza walka była dla mnie wyzwaniem. Dlatego postanowiłem wziąć się w garść i przejść całą trylogię. To była niesamowita opowieść! Będę ją pewnie opowiadał swoim wnuką. Po ukończeniu Dragon Age: Początek i Dragon Age 2 przyszła pora na "moją Inkwizycję". Bałem się tego bo uruchomiłem grę na poziomie "Koszmaru". Zacząłem dużo czytać. Leksykon i poszczególne opisy umiejętności. Miesiąc później w mojej gablocie osiągnięć Origin widniał nowy aczek: "Inkwizytor - Ukończ kampanię gry jednoosobowej na poziomie Koszmaru, nie obniżając poziomu trudności". Uwierzcie mi, to dodało mi mega kopniaka, aby teraz już  sięgać samych najwyżej położonych gwiazd... Za drugim podejście było o niebo lepiej i teraz taka mała przestroga dla Was. Nie wincie poziomu trudności gry... Wincie jedynie swoje lenistwo heh Pozdrawiam i czekam na wasze historie. Dragon Age 4 tuż tuż? 

Wiadomość 1 z 5 (1 909 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Drago Age: Inkwizycja - Zbyt wysoki poziom trudności? A gdzie tam!

Community Manager (retired)

@1Guma

 

Gratuluję ukończenia gry na najwyższym poziomie trudności! :eahigh_file: Ja zdecydowanie należę do osób, które wyzwań w grach nie lubią, ale przyznam, że Inkwizycję również przeszłam na koszmarze - tyle że nie za pierwszym razem Wink

 

Umiejętności łotrzyka okazały się dla mnie niezastąpione na początku gry, ale potem wiadomo... duchy z Pustki, bandyci, Venatori i Mroczne Pomioty padali równo. Smoki trochę się opierały :P

 

Tak z ciekawości... Inkwizycję przechodziłeś również magiem, czy może masz jakąś inną ulubioną klasę?

 

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (2 286 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Drago Age: Inkwizycja - Zbyt wysoki poziom trudności? A gdzie tam!

Community Manager (retired)

@1Guma

 

Gratuluję ukończenia gry na najwyższym poziomie trudności! :eahigh_file: Ja zdecydowanie należę do osób, które wyzwań w grach nie lubią, ale przyznam, że Inkwizycję również przeszłam na koszmarze - tyle że nie za pierwszym razem Wink

 

Umiejętności łotrzyka okazały się dla mnie niezastąpione na początku gry, ale potem wiadomo... duchy z Pustki, bandyci, Venatori i Mroczne Pomioty padali równo. Smoki trochę się opierały :P

 

Tak z ciekawości... Inkwizycję przechodziłeś również magiem, czy może masz jakąś inną ulubioną klasę?

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 5 (2 287 wyświetleń)

Dot.: Drago Age: Inkwizycja - Zbyt wysoki poziom trudności? A gdzie tam!

★★★ Pro

Pani Patrycjo ja również kiedyś nie zwracałem na te wszystkie wyzwania uwagi. Jestem graczem czysto fabularnym i dla mnie liczy się przede wszystkim opowieść i możliwość w jakim stopni będę mógł zżyć się z bohaterami tejże historii.

 

Od jakiegoś czasu zajmuję się zbieraniem osiągnięć Origin. Mam ich już ponad 17000 tys. Choć z jednego jestem najbardziej dumny bo nawet amerykańska pomoc techniczna nie potrafiła mi pomóc, a znalazłem na to sposób dzięki swojemu znajomemu, który przeglądał forum konsolowe i znalazł prawdopodobną odpowiedź. Chciałaby Pani wiedzieć co to za osiągnięcie? Dzięki Origin Access mam możliwość spełnienia tych marzeń.

 

PS Gratuluję również ukończenia gry na koszmarze. Mag to dla mnie postać zagadkowa, wolę samemu dbać o dobro drużyny i dlatego stawiam na Wojownika z tarczą. Przyznam się, że podczas mojej kampanii na najwyższym poziomie trudności zabiłem jedynie 1 smoka. Nie chcę spoilerować. Dodam tylko, że nie było to na początku gry heh Nigdy nie grałem łotrzykiem. Nie chodzi tylko o serię Dragon Age. Pozwoli Pani, że zapytam jeszcze... Jaki poziom trudności widniał podczas końcowy napisów gry Dragon Age: Początek ?

 

PPS Jak już jesteśmy przy osiągnięciach. Czy posiada Pani informacje na temat czy ta funkcja zostanie w przyszłości rozwijana i dlaczego żaden z państwa przedstawicieli nie potrafi odpowiedzieć jakie gry zawierają "osiągnięcia Origin". Miło byłoby zobaczyć taką informację w sklepie, a nie dopiero w bibliotece gier.

 

Pozdawiam,

Sebastian

Wiadomość 3 z 5 (1 891 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Drago Age: Inkwizycja - Zbyt wysoki poziom trudności? A gdzie tam!

Community Manager (retired)

@1Guma

 

Miło spotkać gracza, który również głównie stawia na wciągającą fabułę, a nie ilość wybuchów czy licznik trupów na ekranie Wink

 

Tym bardziej gratuluję tak zdumiewającej ilości zdobytych osiągnięć! No i teraz ciekawość mnie zeżre, jeśli nie zapytam, który achievement był najtrudniejszy do zdobycia?

 

Jeśli chodzi o Dragon Age Początek, to pomimo że ukończyłam całą grę wraz z paroma dodatkami chyba 4 razy, to jednak zawsze było to na normalnym poziomie trudności. Obawiam się, że nie przebrnęłabym przez Głębokie Ścieżki na najwyższym poziomie... Ech, te nieskończone fale mrocznych pomiotów i pająków...

 

Ogólnie zauważyłam, że masz wiele pytań odnośnie platformy Origin oraz osiągnięć. Zrobiłam już małą listę, aby pomęczyć odpowiednich ludzi o odpowiedzi. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać dla Ciebie jakieś przydatne informacje, ale nie mogę niczego obiecać.

 

Jednak Twój feedback, jest zawsze jak najmilej widziany na AHQ, szczególnie, że jesteś rasowym achievement-hunterem Standard smile 

 

PS Skoro jesteśmy na publicznym forum dla graczy, chyba możemy porzucić oficjalne zwroty Pan/Pani (no chyba, że wolisz taką formę komunikacji) Standard smile

Wiadomość 4 z 5 (1 883 wyświetleń)

Dot.: Drago Age: Inkwizycja - Zbyt wysoki poziom trudności? A gdzie tam!

★★★ Pro

Patrycja[...] Miło mi, Sebastian. To już mamy za sobą hehe

 

Gry fabularne to dla mnie całe życie. Ileż to samemu zawsze sobie dopowiadam do historii. Gdyby ktoś poznał prawdę widzianą moimi najskrytszymi zmysłami okazałoby się, że Panna Lara Crof to moja siostra. Pierwszy zauważyłem wiedźmina Geralta kiedy odwiedził moją wieś, a historia ukazana w grze Unravel była "moją historią", bardzo to przeżywałem. Za to kocham gry. 

 

Który achievement był najcięższy do zdobycia? Gra: STAR WARS BATTLEFRONT - "Zdławimy ich jednym uderzeniem..." - Rozdepcz 25 żołnierzy maszyną AT-ST (wielu graczy). Oj... ile przy tym było zabawy heh

 

Mój znajomy ukończył Dragon Age: Początek na najwyższym poziomie trudności, ale przyznam szczerze, że On jest pasjonatem tego gatunku.

"

Dziękuję za całe zainteresowanie moimi problemami. Nawet jeżeli nie uda się uzyskać Tobie przydatnych informacji to nic nie szkodzi. Jestem pozytywnie nastawiony do całego "systemu" jakim jest program Origin. 

Wiadomość 5 z 5 (1 878 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem