Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice
@karolk0
Bylbym wdzieczny gdybys dal znac czy takie cos zadziala, bo tez chce kupic ma tej stronie.
Wiadomość 81 z 203 (1 189 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★★ Newbie

siema no wlasnie nic nie wyszlo z mojego zakupu z tego sklepu poniewaz dostalem informacje od nich ze PayPal'em mozna tylko placic za wersje pudelkowe :D poprostu rece opadaja co tu sie wyrabia! Za wersje cyfrowa trzeba zaplacic z polskiego banku albo PayU a niestety nie mam dostepu. Masakra ludzie!

Wiadomość 82 z 203 (1 148 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★★ Novice
@karolk0 ja sprawdzalem sposob zakupu I bylo przez zwykly przelew, PayU, przy odbiorze kurierowi I w sklepie. Ja sprobuje przez zwykly przelew ktory pewnie pojdzie z 3 dni.
Wiadomość 83 z 203 (1 142 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★ Novice

Normalnie masakra ... Człowiek kupuje grę (dostaje w prezencie ) a i tak nie pogra bo polskiego języka nie ma ..Brak słów .To chyba była ostatnia gra jaką "nabyłem" od Ea...

Wiadomość 84 z 203 (1 139 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Ta cała zaistniałą sytuacja zakrawa na kpinę , w ogóle jak producenci gier tacy jak EA mogą się dziwić i sprzeciwiać piractwu skoro sami rzucają ludziom wydającym na ich produkty kupę kasy kłody pod nogi , mam pytanie czy pracownicy EA mają aktualna mapę europy ? bo chyba zapomnieli że Polska znajduję się w europie chociaż ta cała farsa z regionalizacją wskazuje inaczej , kupuje oryginalny klucz CHCĘ WESPRZEĆ PRODUCENTA a tu dostaje wersję tylko dla tzw 1st world country ? nie mogę sobie zmienić języka na mój ojczysty ? w sumie mam pomysł zmieńcie nazwę produktu na Mass Effect : Andromeda 1st world country edition ( dopiszcie że obejmuje lokalizacje angielską,hiszpańską etc) i 3rd world edition ( lokalizacje pol,ru ) . co to są za jaja że Polak pracujący za granicami kraju kupując grę z Origina nie dostanie Polskiej wersji językowej czy to w ogóle jest zgodne z prawem ? Sami zmuszacie graczy do kupna gier na jakiś lewych stronach internetowych to wy stwarzacie te problemy a potem jest płacz w mediach i wielka walka z piratami chociaż JA osobiście jestem w tym momencie w gorszej sytuacji niż osoba która mówiąc wprost kradnie wasz produkt. Czy wy jako EA Polska naprawdę macie tak mało do powiedzenia w kwestii tej śmiesznej regionalizacji ? Skoro tak to po co w ogóle ciągniemy ten wątek , napiszcie po prostu że nie ma żadnej szansy na dodanie polskiej lokalizacji do europejskiej wersji gry. Wy będziecie mieć święty spokój najwyżej stracicie paru klientów , my oszukani przez was nabywcy jakoś to przebolejemy nie pierwszy raz zresztą.

 

Co do ludzi kupujących klucze z różnych stron .net w opisie produktu musi być zawarte że gra posiada lokalizację Polską wtedy nawet jeżeli kupicie ją np.w Anglii będzie ona po Polsku.

Oraz co do dlck-ów sam dokupiłem "Deep Space Armor" i z tego co zauważyłem sam dodatek posiada wsparcie dla wszystkich lokalizacji co też jest swoistą kpiną DLC ma Gra nie...

,

Wiadomość 85 z 203 (1 122 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★★ Novice
Bedac w holandii kupilem nawet pudelkowa wersje Dragon Age: inkwizycja I co sie okazalo? Ze gra jest w pelnej wersji jezykowej.
Wiadomość 86 z 203 (1 079 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★★ Newbie

Hej jednak udalo mi sie kupic zaakceptowali platnosc karta z uk. Kod dostalem odrazu aktywacja bez problemu i pisalo ze polska wersja podczas aktywacji wlasnie sicagam dlc tez pokazalo sie w polskiej wersji. Ale jeszcze nie otwieram szampana zobaczymy jak sie pobierze polowa gry to odpale i dam znac jak z jezykiem. 

Wiadomość 87 z 203 (1 072 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★★ Novice
Bog ci to w dzieciach wynagrodzi kolego Standard smile to czekam na wiadomosc Standard smile
Wiadomość 88 z 203 (1 054 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: ME:A - Czy jeż możliwa zmiana wersji z Angielskiej na Polską?

★★ Apprentice

Szkoda ze EA polska/EA nie ma pojęcia ilu Polaków obecnie pracuje za granicami polski i ilu ludzi z zagranicy pracuje w Polsce. Człowiek uczy się przez cale życie. Wnioski wyciągnięte trzeba iść dalej:

     1 . Nie kupować gier od EA przed premiera, poczekać i przeszukać fora parę dni po i zobaczyć jakie są problemy.

     2 . Jeśli kiedykolwiek w co wątpię pokuszę się na jakaś grę od EA to już nigdy nie użyje aplikacji EA do zakupu gry, trzeba poszukać na stronkach.

 

To smutne ze w tych czasach to wydawca mówi mi w jaka wersje językowa mogę  grać / jaka wersje mogę kupić przez ich aplikacje. Mimo iż za grę zapłaciłem £49,99 czyli około 240 zł a gra z polska wersja językowa kosztuje około 185 zł.

EA - szczerze nie polecam.

Wiadomość 89 z 203 (982 wyświetleń)

Dot.: ME:A - Czy jeż możliwa zmiana wersji z Angielskiej na Polską?

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Wlasnie opalilem MEA przy 42% i juz moge oficjalnie potwierdzic ze gra jest w polskiej wersji jezykowej Standard smile Wersja cyfrowa kupiona w polskim sklepie internetowym aktywowana i pobrana w UK. Do wyboru nie ma zadnego innego jezyka tylko polski jak narazie. Dam znac czy sie cos zmieni jak gra pobierze sie do konca.

 

Oczywiscie nie zmienia to faktu ze to skandal zeby trzeba bylo tak kombinowac i ze gra kupiona w innej czesci europy nie ma polskiego jezyka i na odwrot. 

 

Zycze wszystkim szybkiego rozwiazania problemu!

Wiadomość 90 z 203 (1 256 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem