Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: ME:A - Czy jeż możliwa zmiana wersji z Angielskiej na Polską?

★★ Apprentice

@EA_Odix i @EA_Ataashi

czyli feedback został przekazany dalej.

Czy jesteście w stanie stwierdzić, czy będzie jakaś faktyczna reakcja ze strony EA? Bo czytając posty, wielu użytkowników mówi, że w przeszłości występowały identyczne sytuacje, co daje wrażenie, że będziemy słyszeć "robimy co możemy", aż do ME:A2, a wtedy problem pojawi się znowu i w koło Macieju.

 

Niestety @EA_Odix co do ostatniego zdania - rozumiem dobre intencje, ale problem jest, że właśnie nie czerpię żadnej przyjemności z gry, bo przez te problemy jej nie kupiłem. A mój problem i tak jest mniej ważny niż większości tutaj, bo ja zwyczajnie nie lubię słuchać w jednym języku, a czytać i odpowiadać w drugim, a dla dużej części graczy jest to bardzo duży problem, bo albo nie rozumieją polskiego, albo są to Polacy za granicą, którzy nie radzą sobie z angielskim na tyle dobrze, żeby poradzić sobie z bardziej rozbudowanym słowem pisanym.

 

Kolega @Sikoraskr w dosyć mocnych słowach opisał problem, ale niestety zgadzam się z nim. EA tłumaczy lokalizację piractwem, kupowaniem kluczy na lewych stronach, ale EA tym samym sposobem gigantycznie pogłębia cały problem. EA nie daje możliwości legalnego kupna towaru jaki chcą ludzie, potem dziwi się że ludzie nie kupują towaru w legalny sposób, z tego powodu zabiera możliwość legalnego kupna towaru jaki chcą ludzie, potem dziwi się że ludzie nie kupują towaru w legalny sposób, potem zabiera... widzicie dokąd z tym zmierzam? 

 

Jego komentarz daje nadal do myślenia. Jeżeli to jest faktycznie rzecz która trwała od dawien dawna przy innych grach (o czym mówią inni użytkownicy) i nic z nią nigdy nie zostało zrobione, daje to wrażenie, że EA Polska w ogóle nie ma żadnej mocy żeby cokolwiek zmienić.

 

 

@EA_Ataashi i @EA_Odix

ponownie do Was - wiemy, że powyższe problemy nie wynikają z waszej winy, staracie się być bardzo pomocni i domyślamy się, że nie możecie zrobić zbyt wiele prócz cogodzinnego wysyłania reminderów komuś tam (wybacz @ktośtam, nie wiem jak się do Ciebie zwracać) że "ludzie na forum sie burzo", ale ja i zapewne inni chcielibyśmy mieć jakikolwiek znak, informację, że faktycznie jest coś robione i są szansę na zmianę tej kwestii, bo na dzień dzisiejszy, jako że nie mamy póki co żadnej konkretnej informacji wygląda to jakby podczas wydawania gry EA Polska dostało od EA HQ maila o treści "PS: jakby była burza o lokalizację, to damage control dopóki ludzie się nie znudzą". Jak tylko pojawi się jakaś konkretna informacja to natychmiastowo zmienię zdanie oczywiście, ale póki co konkretów brak. Z jednej strony rozumiem, że jesteśmy świeżo po premierze, ale z drugiej strony było wiadomo o problemie przed premierą, a jak widzę wszędzie w internecie posty i filmy o Mass Effect to żal strasznie ściska.

 

Dodam również, że w tym momencie topic ma 55 punktów. Na forum międzynarodowym żaden post w dziale "informacje o grze" nie ma więcej niż 11 punktów! Nawet w dziale z bugami, który potencjalnie interesuje największą ilość graczy, są tylko dwa tematy które mają większą ilość punktów. Według mnie pokazuje to skalę sprawy, oraz to jak bardzo jest istotna dla graczy. Z tego powodu sprawa powinna zostać jak najszybciej skierowana wyżej nie tylko wewnątrz EA Polska, ale do decyzyjnej jednostki EA, na świat.

 

Podsumowywując: 

 

Jeśli ta sprawa która miała by się ciągnąć miesiącami, to już teraz bym wolał dostać informację, że "nie ma szans na Polski za granicą/angielski w Polsce, przykro nam, cześć". Paskudne uderzenie w policzek, potwierdzenie że jesteśmy "gorszym krajem" dla EA, ale przynajmniej wiedziałbym na czym stoję.

 

EA weźcie się w garść. Steam może, GOG może, nawet Ubisoft i ich uPlay może (serio, aż głupio, że można EA do nich porównywać).

Tylko EA nie może.

Wiadomość 91 z 203 (1 325 wyświetleń)

Dot.: ME:A - Czy jeż możliwa zmiana wersji z Angielskiej na Polską?

★★ Apprentice
A potem zdziwienie... Wiedźmin 3 od CDP Red sprzedaje się wszędzie, nagrody zdobywa się wszędzie a "wielkie dzieło" od EA nie trafiło do szerszego grona odbiorców bo piractwo spowodowało spadek sprzedaży! Psia krew! Przecież to polityka dolara EA powoduje że piractwo się pleni bo pirat ma wszystko a legalnie kupujący gracz ma więcej problemów niż gra warta... To już nie pierwszy raz i za pewne nie ostatni. No ale cóż dwukrotna nagroda The Whorst Company in Amreica zobowiązuje...
Możecie mnie nazwać trollem ale to po prostu kolejne rozczarowanie w temacie gier od EA.
Wiadomość 92 z 203 (1 266 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Novice

wprowadzą język jak zadzwonisz do EA? nie sądzę

Wiadomość 93 z 203 (1 115 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★ Newbie

Gra zakupiona w origin na terenie Holandii w wersji de luxe czyli jak rozumiem w ultra pełnej za 60 euro co się okazuje? Brak języka polskiego

Wiadomość 94 z 203 (1 099 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★ Novice

HMM a może lepiej nie dać im zarobić(origin) jak robią takie utrudnienia tylko poszukać na innym rynku w pakiecie językowym który nas interesuje. Jak by nie było w taki głupi sposób tracą klientów

Wiadomość 95 z 203 (1 094 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★ Novice

Właśnie nie podoba mi się podejście do tematu gra zakupiona w UK, a nie mam polskiego to jest skandal nie ważne gdzie kupiona skoro jest taka lokalizacja to ma być. Chciałem zwrócić grę ale nie da się bo nie kupiona w origin, na razie nie gram i czuję się oszukany przez wydawcę. Po za tym gdzie jest coop w kampani ?. Pozdrawiam

Wiadomość 96 z 203 (984 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

[ Edytowane ]
★★★ Novice

No tez bym tak chciał ale ta gra mi sie podoba i co mam zrobic skoro place tyle kasy a nie mam pelnej wersji skandal, tylko dlatego ze mieszkam w UK.

 

Wiadomość 97 z 203 (1 292 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★ Novice

Mam to samo i takie traktowanie konsumenta jest kpiną.

Wiadomość 98 z 203 (1 359 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★★ Novice

Tak samo, kupiłem najdroższą wersje gry i bez polskiego, a najlepsze że w plikach jest polska lokalizacja, tylko nie można jej uruchomić. Tym co to wymyślili tylko brawo bić!(oczywiście za głupotę)

Wiadomość 99 z 203 (1 313 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★ Novice

Mam tak samo pliki polskie ale nie w każdym katalogu tylko w 2 bodajże .

 

Wiadomość 100 z 203 (1 337 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem