Dostępne języki w BF 1 i Titanfall2 - edycja cyfrowa

autor: sluggerus
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dostępne języki w BF 1 i Titanfall2 - edycja cyfrowa

★★ Novice

Czy w przypadku zakupienia gry Battlefield 1 i Titanfall 2 poprzez origin dostajemy tylko pakiet językowy PL/RU czy jest też wersja ENG ?

Wiadomość 1 z 6 (612 wyświetleń)

Dot.: Dostępne języki w BF 1 i Titanfall2 - edycja cyfrowa

Community Manager (retired)

Cześć @sluggerus

 

W przypadku zakupu wspomnianych gier na Originie, do Twojego konta zostaną przypisane wersje tylko z językiem polskim oraz rosyjskim. Możesz łatwo to sprawdzić w opisie produktu:

 

Battlefield 1

Titanfall 2

Zestaw Battlefield 1 + Titanfall 2

 

Pozdrawiam! Standard smile

Wiadomość 2 z 6 (609 wyświetleń)

Dot.: Dostępne języki w BF 1 i Titanfall2 - edycja cyfrowa

★★ Novice
Dziękuję za odpowiedź. Proszę o sugestię w tym przypadku gdzie mam szukać wersji ENG ? Ponieważ nie interesuje mnie niskiej jakości wersja PL a język RU jeszcze nie jest naszym ojczystym Wink
Wiadomość 3 z 6 (603 wyświetleń)

Dot.: Dostępne języki w BF 1 i Titanfall2 - edycja cyfrowa

Community Manager (retired)

@sluggerus Hej!

 

W kwestii innych miejsc, gdzie możesz nabyć daną grę/gry w formie cyfrowej lub nawet pudełkowej to polecamy listę zaufanych sklepów. Oczywiście zawsze radzimy sprawdzenie dokładnego opisu produktu przed zakupem. 

 

Pozdrawiam! Game controller

 

 

Wiadomość 4 z 6 (594 wyświetleń)

Dot.: Dostępne języki w BF 1 i Titanfall2 - edycja cyfrowa

★★ Novice

Hmmm... Jest to jakaś opcja,... Po pierwsze mam wrażenie, że te odpowiedzi to jakiś kiepski dowcip, ponieważ chociażby w sklepie steam nie ma Titanfall 2 czy też Battlefield"a 1, a żaden ze sklepów na rejon EU nie jest znany w Polsce, no chyba że dla EA Polska nie jest w Europie czy w Unii Europejskiej :/ Po drugie dlaczego mam kupować grę na innej platformie niż Origin, czy nie po to jest żeby można było kupić wersję cyfrową tych gier i wybrać po prostu wersję angielską? Po trzecie dlaczego jest taka dyskryminacja użytkownika platformy PC? Znajomy odpala grę na Xbox'ie wystarczy, że zmieni region i ma inną wersję językową, a tu mamy takie restrykcje!?

Dziwne, że czekając do powrotu serii BF do korzeni gdzie w ogóle nie było sensu kupowania serii Hardline, a jestem fanem serii (tej dostępnej na PC) i nie ominąłem, żadnej części zaczynając od BF 1942. Nie mogę cieszyć się nowym tytułem bo są jakieś dziwne kombinacje z językiem.

Czy kupując grę w sklepie np.: MediaM - taki czerwony niemiecki moloch - mam gwarancję, że będzie tam dostępny język angielski?

Wiadomość 5 z 6 (591 wyświetleń)

Dot.: Dostępne języki w BF 1 i Titanfall2 - edycja cyfrowa

Community Manager (retired)

@sluggerus 

 

Podałem Ci ogólną listę sklepów gdzie możesz nabyć gry EA w momencie gdy dana gra na platformie Origin nie spełnia Twoich oczekiwań co do ścieżki językowej. Więc zawsze masz wybór. Co do sklepów to marka Amazon, uwierz mi jest bardzo znana na terenie Polski i dużo osób korzysta z ich sklepów jak np. Amazon UK. Rozumiem Twój punkt widzenia co do tzw. regionalizacji produktów, jednak z racji tego, że temat został wyjaśniony tutaj w przypadku gry Mass Effect Andromeda nie będę tego komentował.

 

Co do pytania o zakup w sklepie MediaMarkt. Jak wspomniałem wcześniej sprawdź proszę zawsze opis produktu na stronie BF1/Titanfall 2 (albo pudełko awers/rewers), gdzie znajdziesz informację o ścieżce językowej gry. Oficjalnie na terenie Polski zarówno gra BF1 oraz Titanfall 2 (bo o te gry się pytasz) sprzedawane są w pudełku w wersji PL/RU.

 

 

Wiadomość 6 z 6 (589 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem