Dodatki do The Sims 4 za darmo?

autor: AkitaChan88
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dodatki do The Sims 4 za darmo?

★★★ Newbie

Dodatki do The Sims 4 za darmo czemu youtuberki mają darmowe?

Wiadomość 1 z 2 (669 wyświetleń)

Dot.: Dodatki do The Sims 4 za darmo?

Community Manager (retired)

Witaj!

 

Pytanie to raczej jest skierowane w stronę marketingu i ogólnego pojęcia promowania treści, które na przestrzeni lat bardzo mocno się wybiło właśnie za sprawą graczy (Youtube,Twitch itp) chodzi o tzw. "influenserów" (Influencer - definicja) Osoby, które tworzą tego rodzaju materiały często są wspierani przez różne firmy i uwierz mi nie jesteśmy wyjątkiem w tej kwestii. W dobie wszechobecnego internetu, każdy może tworzyć treści, które mogą zainteresować określoną społeczność jak i również firmy, które mogą wspierać dalszy rozwój takiej osoby. Jeśli natomiast chodzi o darmową zawartość to trochę zapominasz o częstych aktualizacjach, gdzie studio Maxis dodaje wiele nowej zawartości w ramach darmowych aktualizacji oraz sławetnym już Pakiecie Świątecznym.

 

Mam nadzieję, że udzieliłem Ci odpowiedzi po części na to pytanie, które jak wcześniej wspomniałem jest dedykowane do kogoś innego niż na naszym forum. Wink

 

Pozdrawiam!

 

 

 

Wiadomość 2 z 2 (642 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem