Czy jak dostałem bana na fife 17 to czy dostane na 18

autor: CzarQ_Zet
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy jak dostałem bana na fife 17 to czy dostane na 18

★★★★★ Newbie

Siemka

Dostałem bana na online w fifie 17 i mam pytanie czy jak zakupie fife 18 to będę miał blokadę na online w 18 ? Prosze o odpowiedz takiego maila dostałem od EA

 

 

Witaj, 

Zauważyliśmy, że na Twoim koncie FIFA doszło do naruszenia regulaminu EA… 

Musimy pomówić… 
Łamanie regulaminu psuje zabawę zarówno innym graczom, jak i Tobie. Naszym celem jest niezmiennie zapewnienie wszystkim graczom bezpiecznej i przyjemnej zabawy. 

Następujące zachowania stanowią naruszenie naszego regulaminu: 

  • Zakłócanie lub utrudnianie funkcjonowania dowolnej usługi EA lub dowolnego serwera bądź sieci wykorzystywanych do wspierania lub świadczenia usługi EA, w tym włamywanie się do usługi EA.
  • Używanie dowolnego oprogramowania lub narzędzia powodującego uszkodzenia lub zakłócenia w działaniu usługi EA bądź innego komputera lub urządzenia, w tym przeprowadzanie ataków DoS, spamowanie lub przesyłanie wirusów komputerowych, robaków, trojanów, robotów czyszczących (cancel bot), oprogramowania szpiegowskiego, uszkodzonych plików lub bomb czasowych.
  • Podejmowanie prób uzyskania lub wyłudzenia hasła, danych konta lub innych prywatnych informacji od innych użytkowników usług EA.
  • Wykorzystywanie robotów, pająków lub innych zautomatyzowanych urządzeń bądź procesów do uzyskiwania dostępu do tej strony w dowolnym celu oraz kopiowania z tej strony dowolnych materiałów.
  • Używanie lub rozprowadzanie nieautoryzowanych programów lub narzędzi, takich jak programy „auto”, „makro” lub „cheat”, bądź aplikacji, eksploitów, oszustw (cheatów) czy dowolnych innych programów lub narzędzi do hakowania lub modyfikowania gry bądź oszukiwania w niej.
  • Korzystanie z eksploitów, oszustw (cheatów), nieudokumentowanych funkcji, błędów projektowych lub problemów z usługą EA.
  • Sprzedawanie, kupowanie, wymienianie lub przekazywanie w jakikolwiek inny sposób konta EA, osobistego dostępu do usług EA lub dowolnej zawartości EA powiązanej z Twoim kontem EA, w tym wirtualnej waluty EA lub innych uprawnień, czy to w ramach usługi EA czy za pośrednictwem zewnętrznego serwisu, chyba że za wyraźną zgodą EA.
  • Reklamowanie lub promowanie dowolnych zabronionych działań wymienionych powyżej lub uczestniczenie w nich.

Co to oznacza dla Ciebie 

Już drugi raz wykryliśmy na Twoim koncie przypadek nieuczciwej gry. Z tego względu zablokowaliśmy Ci na stałe możliwość gry online w FIFA. 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami na stronie help.ea.com. Jeśli uważasz, że otrzymujesz tę wiadomość przez pomyłkę, napisz do nas pod adres lets_talk@ea.com.

 

Dziękujemy,

EA Terms of Service

 

Wiadomość 1 z 2 (834 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy jak dostałem bana na fife 17 to czy dostane na 18

Community Manager

Hej @CzarQ_Zet

 

Na forum nie możemy oraz nie jesteśmy w stanie przekazać informacji na temat Twojego kont, jak i ewentualnych blokad na nie nałożonych. Znacznie więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami telefonicznie, bądź wysyłając wiadomość na niżej podany adres email (lets_talk@ea.com).

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 256 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy jak dostałem bana na fife 17 to czy dostane na 18

Community Manager

Hej @CzarQ_Zet

 

Na forum nie możemy oraz nie jesteśmy w stanie przekazać informacji na temat Twojego kont, jak i ewentualnych blokad na nie nałożonych. Znacznie więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami telefonicznie, bądź wysyłając wiadomość na niżej podany adres email (lets_talk@ea.com).

Wiadomość 2 z 2 (1 257 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA