Dot.: Chce zagrać w sezon online ale nie mogę

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Chce zagrać w sezon online ale nie mogę

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam mam problem wyszukuje przeciwników w fut w sezonach i jak zawsze szukam przeciwnika to nie może znaleźć nawet jak towarzyski to też ktoś może pomóc?

Wiadomość 1 z 2 (207 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Chce zagrać w sezon online ale nie mogę

Community Manager

Hej @Dragon7756

 

Usuń i pobierz na nowo aktualizacje składów oraz zmień ustawienia matchmakingu. 

Spoiler

 

  • W grze przejdź do Konfiguracja - Profil - Usuń 
  • Z tej lokalizacji usuń pliki związane z aktualizacjami (tj aktualizacje składów/katalogu/Matchday etc). Po ponownym uruchomieniu pobiorą się one ponownie. Jeżeli usuniesz pliki zapisu Kariery, Drogi do sławy lub powtórki możesz stracić je bezpowrotnie.
  • Następnie przechodzimy do "Edytuj zespoły" i wybierz opcję "Przywróć domyślne składy".

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (221 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Chce zagrać w sezon online ale nie mogę

Community Manager

Hej @Dragon7756

 

Usuń i pobierz na nowo aktualizacje składów oraz zmień ustawienia matchmakingu. 

Spoiler

 

  • W grze przejdź do Konfiguracja - Profil - Usuń 
  • Z tej lokalizacji usuń pliki związane z aktualizacjami (tj aktualizacje składów/katalogu/Matchday etc). Po ponownym uruchomieniu pobiorą się one ponownie. Jeżeli usuniesz pliki zapisu Kariery, Drogi do sławy lub powtórki możesz stracić je bezpowrotnie.
  • Następnie przechodzimy do "Edytuj zespoły" i wybierz opcję "Przywróć domyślne składy".

 

Wiadomość 2 z 2 (222 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA